EA Apex Coin Satın Al

Apex Coins Nedir?

Apex Coins, Apex Legends oyununda kullanılan para birimidir. Bu para birimi sayesinde oyun içerisinde çeşitli alışverişler yapılabilmektedir.

Apex Coins satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Apex Coins satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Apex Coins’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.
  • eTail.com.tr gibi güvenilir bir yerden satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir. 

Apex Coins’in en yüksek birimi 1000 Apex Coins olarak geçmektedir ve fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Apex Coins’in en düşük birimi 6700 Apex Coins olarak geçmektedir ve fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Apex Coins’i, Apex Legends oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. Kredi kartı ile alınacak ürünler için 18 yaşını geçme zorunluluğu vardır.

Apex Legends oyununa Apex Coins yüklemek ve kullanmak, oyuncuları kozmetik olarak geliştirir. Her oyuncu kullandıkları ekipmanları ve benzeri eşyalarını süsleyerek daha da ön plana çıkmaya çalışır.

Apex Legends oyunu için Apex Coins satın almak, oyuncunun görselliğini etkileyeceği için diğer oyunculara karşı daha benzersiz bir görünüm elde etmesini sağlar.
Apex Coins satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Apex Coins haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: