RISE ONLINE WORLD - eTail TR

RISE ONLINE WORLD

Rise Online World Nedir?

Rise Online World, RokoSoft tarafından Unreal Engine ile geliştirilmiş, oynaması ücretsiz devasa çok oyunculu bir MMORPG oyunudur ve Türkiye'nin ilk MMORPG'si olarak bilinmektedir. 

Rise Cash, Rise Online World içerisinde kullanılabilen bir oyun içi para birimidir. Rise Cash ile kozmetik eşyalar, binekler, petler, geliştirici eşyalar, kostümler, potlar ve çeşitli parşömenler satın alınabilir. Rise Cash, diğer oyuncuların önüne geçmenizi ve Rise Online World evreninde daha yetkin olmanızı sağlar.

Rise Cash, Rise Online World oyunu içerisinde kozmetik eşyaların, bineklerin, petlerin ve birçok oyun içi ürünün satın alınmasında kullanılır. Bu durumun avantajları da vardır. 

- Kostümlerden gelen özelliklerle karakter gelişimi
- Otomatik loot toplayan petler. (25m alanda)
- Daha hızlı seyahat etmenizi sağlayan binekler

- Potlar sayesinde hızlı can artışı


gibi çeşitlilikler sunar.
Rise Online World Rise Cash satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Rise Online World Rise Cash haricinde başka pinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: