Amazon Hediye Kartı Satın Al - eTail TR

Amazon Hediye Kartı Satın Al

Amazon Hediye Kartı Nedir?

Amazon hediye kartı, Amazon web sitesi üzerinden uygun fiyatlı ürünleri satın almaya yarar. Kredi kartı ile ödeme gibi yöntemler kullanmak istemeyen kişilerin ilk tercihidir.

Amazon Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Amazon Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Amazon Hediye Kartı’nı yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Amazon Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Amazon Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Amazon Hediye Kartı’nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Amazon Hediye Kartı sahibi kişiler Amazon hesaplarına bakiye yükleyebilir ve Amazon'un sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilir. Bunlar;
- Amazon Prime üyeliği satın alabilirler. Bu sayede Prime'ın özelliklerine sahip olabilirler. Ücretsiz kargo ve aynı gün kargolama, özel medya içerikleri ve indirimli ürünler gibi.

- Amazon içerisinden herhangi bir ürün satın alırken daha güvenli alışveriş imkanına erişirler.

Amazon ürünlerine ve sitesine erişmek ücretsizdir. Ancak Amazon ürünleri ücretlidir. Amazon içerisindeki ürünlere sahip olmak için Amazon Hediye Kartı satın almalısınız.
Amazon Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Amazon Hediye Kartı haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: