PC Oyunları - Dijital Oyun Kodları Satın Al - eTail TR

PC Oyunları - Dijital Oyun Kodları Satın Al

PC Oyunları Satın Alma ve İndirme

Bilgisayar Oyunları, PC Oyunları ya da yeni nesil ismi ile Dijital Oyun Kodu, bir video oyun konsolu yerine kişisel bilgisayarlarda oynanan bir tür video oyunudur. eTail üzerinden istediğiniz oyunları satın alıp ilgili platformlar üzerinden (Steam, Epic games) indirebilirsiniz. 

PC Oyunları satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallara bağlı kalarak güvenli bir şekilde pc oyunları satın alabilirsiniz. PC oyunları satın alırken aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz yeterli;

  • Sadece PC Oyunları değil herhangi bir internet alışverişinde, sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • PC oyunu satın alınırken sepet kontrol edilmeli, doğru oyunun satın alındığından emin olunmalıdır
  • Herhangi bir pc oyununa ait ek paket (DLC) alınıyorsa, alınan paketin doğruluğu kontrol edilmelidir.
PC Oyunları belirli günlerde ve zamanlarda indirimlere girerler. Özel zamanları takip ederek indirimli ve uygun fiyata PC Oyunu satın alınabilir. Sitemizde oyun fiyatları sürekli değişmekte olup özel gün ve zamanlar haricinde de indirimler yapılmaktadır. Sitemizi sürekli ziyaret ederek indirime girmiş oyunlara göz atabilirsiniz.
PC Oyunlarını, oyun oynamak isteyen 15 yaş ve üzerindeki her oyuncu alabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de sitemizden alışveriş yapabilir.
PC Oyunlarının fiyatları ve indirimleri mevsimlere, özel günlere ya da aylara göre değişmektedir. Ancak bir sonraki indirimler öncekilerden daha iyi olabilir. Bu yüzden indirimleri sürekli takip etmek gerekmektedir. Aşağıdaki listede belirtmiş olduğumuz günleri takip ederek indirimleri yakalayabilirsiniz.

- Sonbahar İndirimleri (Ekim)
- Efsane Cuma İndirimleri (Kasım)
- Kış İndirimleri (Aralık)
- Yılbaşı İndirimleri (Ocak)
- Bahar İndirimleri (Mayıs)
- Yaz İndirimleri (Haziran

Belirtilen aylardaki indirimleri takip edebilirsiniz. Ancak belirli ay ve günlere bağlı olmadan indirim yapan ve oyuncularını sevindiren sitemizi de sürekli ziyaret edebilir ve büyük fırsatları yakalayabilirsiniz.
"
İndirimli Oyunlar" sekmesini ziyaret edip hangi oyunlarımızın indirimde olduğunu görebilirsiniz!
Bir oyun çıkış tarihinden sonra yayıncının belirlediği tarihte ve çoğu zaman 3 ila 6 ay içerisinde indirime girebilir. 
 

PC Oyunları satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

Sitemizden satın alınan PC Oyunlarını aktif etmek için takip edilmesi gereken birkaç adım mevcuttur. Aşağıdaki yönergeleri izleyerek siz de sitemizden aldığınız oyunları aktif edip çalıştırabilirsiniz;

- Satın almak istediğiniz oyunu Sepete Ekle diyerek alışveriş sepetinize ekleyin.
- Sepetinize giderek
Alışverişi Tamamla butonuna tıklayın.
- Eğer mevcut bir hesabınız varsa giriş yapın. Yoksa yeni bir müşteri hesabı açın.

- Giriş yaptıktan sonra ödeme işlemlerini tamamlayın.

- Tarafımızdan size gönderilen dijital oyun kodunu
kaydedin ve kaybetmeyin!
- Steam hesabınız yoksa yeni bir steam hesabı açın. Steam hesabınız var ise hesabınıza giriş yapın.

- Steam programından
Kütüphane kısmına gelen ve sol altta bulunan Oyun Ekle kısmına tıklayın.
Steam’de Ürün Etkinleştir” kısmına tıklayın.
- Karşınıza çıkan pencereye size verdiğimiz dijital oyun kodunu girin.

- Bizden satın aldığınız PC Oyunu aktifleştirilmiş olacak.