App Store & iTunes Hediye Kartı Satın Al - eTail TR

App Store & iTunes Hediye Kartı Satın Al

Apple Hediye Kartı Nedir?

Apple Hediye Kartı, App Store ve iTunes hediye kartı kullanarak Apple kimliğinize bakiye yükleyebilir ve bu bakiye ile alışveriş yapabilirsiniz. Çeşitli oyunlar, yüzlerce uygulamalar ya da iCloud+ gibi abonelikler satın alabilirsiniz.

Apple Hediye Kartlarını fiziksel olarak belirli mağazalardan almanız mümkün lakin dijital olarak eTail üzerinden en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz!
Apple Hediye Kartı ürünlerinde herhangi bir son kullanma tarihi bulunmamakta. Dilediğiniz gibi kullanmakta özgürsünüz.

Apple Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Apple Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Apple Hediye Kartı’nın yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Apple Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Apple Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Apple Hediye Kartı’nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Apple Hediye Kartı sahibi kişiler Apple - iTunes - Appstore hesaplarına bakiye yükleyebilir ve Apple'ın sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilir. Bunlar;

- Ücretli olan App Store ürünlerini satın alabilir

- iTunes ürünlerine erişim sağlayabilir

- Apple uygulama içi ürünlerini ulaşabilirler.

Apple'ın birçok ürünü ücretsizdir. Ancak genelini ücretli ürünler ve hizmetler oluşturmaktadır. Apple içerisindeki bu ürünlere sahip olmak için Apple Hediye Kartı satın almalısınız.
Apple Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Apple Hediye Kartı haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: