Geforce Now Gameplus - eTail TR

Geforce Now Gameplus

Geforce Now Gameplus Nedir?

Geforce Now Gameplus, NVIDIA'nın GeForce NOW özelliklerinin ve Gameplus adlı kurgusal bir platformun gücünü bir araya getiren varsayımsal bir bulut oyun hizmetidir. Bu yenilikçi hizmet, kullanıcıların donanım yeteneklerinden bağımsız olarak çeşitli cihazlarda oyunları akış hâlinde oynamalarına ve oynamalarına olanak tanır. Güçlü uzak sunucuları kullanarak Geforce Now Gameplus, akıllı telefonlar, tabletler ve bütçe dostu dizüstü bilgisayarlar gibi düşük performanslı cihazlarda yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunar. Platform, PC'ler, oyun konsolları ve popüler çevrimiçi oyun mağazaları gibi çeşitli kaynaklardan geniş bir oyun kütüphanesini destekleyecektir.

Geforce Now Gameplus'ın bazı avantajları vardır. Bunlar;

  • Geforce Now Gameplus, oyunseverlere daha erişilebilir ve keyifli bir oyun deneyimi sunarak birçok avantaj sağlar. Başlıca avantajlardan biri donanım bağımsızlığıdır; bu sayede kullanıcılar, donanım sınırlamalarını düşünmeden çeşitli cihazlarda oyun oynayabilirler. Bu özellik, daha geniş bir kitleye pahalı oyun ekipmanlarına yatırım yapmadan yüksek kaliteli oyun deneyimi yaşama imkânı sunar.

  • Ayrıca, Geforce Now Gameplus farklı platformlardan çeşitli oyunları destekleyerek çeşitli tercih ve ilgi alanlarına hitap eder. Hizmet, farklı cihazlar arasında kesintisiz olarak ilerlemelerini sürdürmelerini sağlayarak platformlar arası oyun oynamayı da mümkün kılacaktır.

  • Geforce Now Gameplus'ın başka bir avantajı da yerel depolama alanı gereksinimlerinin azaltılmasıdır. Oyunlar uzak sunuculardan akış hâlinde oynatıldığı için, kullanıcılar cihazlarına büyük oyun dosyaları yüklemek zorunda kalmazlar ve değerli depolama alanından tasarruf ederler. Ayrıca, platform oyun güncellemelerini sunucu tarafında gerçekleştirerek kullanıcıların manuel olarak indirme ve güncelleme işlemi yapmasına gerek kalmadan en son sürüme erişebilmelerini sağlar.

  • Maliyet etkinliği de önemli bir avantajdır, çünkü Geforce Now Gameplus farklı bütçelere uygun abonelik planları sunarak geniş bir kullanıcı kitlesi için uygun fiyatlı bir oyun çözümü sağlar. Ayrıca, oyunları uzak sunuculardan akış hâlinde oynatarak yerel donanımda çalıştırmaktan daha az enerji tüketilir ve daha çevre dostu bir oyun deneyimine katkıda bulunulur. Son olarak, platform, kullanıcıların taleplerini karşılamak için kaynaklarını otomatik olarak ölçeklendirerek, yoğun kullanım zamanlarında bile akıcı ve gecikmesiz bir oyun deneyimi sunar.

Evet, oyunları deneyimlemeniz için daha öncesinde bu oyunları satın almış olmanız gerekiyor. Kütüphanenizi Geforce Now hesabınız ile ilişkilendirerek satın aldığınız oyunları indirme derdi olmadan hızlı bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. En uygun fiyatlarla oyun satın almak için ise eTail'i ziyaret edebilirsiniz! 

Geforce Now Gameplus içerisinde farklı türlerden yüzlerce oyun barındırıyor. Bu oyunlardan bazılar ise;

  • Apex Legends

  • 7 Days to Die

  • ARK: Survival Evolved

  • Assassin's Creed serisi

eTail.com.tr olarak Geforce Now Gameplus ürünlerinde en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Bunu direk yayıncıların kendileri ile çalışarak, müşterilerimize ulaştırıyoruz. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Geforce Now Gameplus haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: