LIFEBOX

Lifebox Nedir?

Lifebox fotoğraf, video, müzik ve dosyalarınızı saklayabileceğiniz; internete erişimizin olduğu her yerde bu dosyalara ulaşabileceğiniz ve kolayca paylaşım yapabileceğiniz bir servistir.

Lifebox satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Lifebox satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Lifebox’ın yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Farklı bir Lifebox ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

Lifebox ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Lifebox ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir
Lifebox'ı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Lifebox satın alan kullanıcıların fotoğrafları, videoları, rehberi ve tüm dosyaları hep güvende ve hep yanında olur.

Lifebox Turkcell'in farklı bir uygulaması olduğu için Turkcell ürünlerine erişmek için Lifebox almak gerekmez.
Lifebox satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Lifebox haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: