PlayStation PSN Hediye Kartı Satın Al

Playstation Hediye Kartı Nedir?

Playstation PSN hediye kartları, kullanıcıların herhangi bir kredi kartı veya banka kartı kullanmadan mağazadan ürün satın alabilmesine olanak sağlar. Ayrıca farklı bir kullanıcı için alınacak olan PSN hediye kartları, kullanıcının aylık olarak PSN Plus üyesi olmasını sağlar.

Playstation PSN Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Playstation PSN Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Playstation PSN Hediye Kartı’nı yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı ve eTail.com.tr gibi güvenilir bir yerden satın alınma yapılmalı.

Playstation PSN Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Playstation PSN Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Playstation PSN Hediye Kartı’nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. Kredi kartı ile alınacak ürünler için 18 yaşını geçme zorunluluğu vardır.

Playstation PSN Hediye Kartı sahibi kişiler Playstation Network hesabını yenileyebilir, PSN hesabına ürün alabilir, PSN mağazasındaki indirimli ürünlere ulaşabilirler. PUBG, Horizon Zero Dawn, GTA, Fifa, Red Dead Redemption gibi Playstation oyuncuların sevdiği oyunlara erişim sağlayabilirsiniz. 

Playstation ve PSN ücretli üyelik gerektiren bir sistemdir. Çoklu oyunculu oyunları oynamak için, oyun satın almak için ve oyun içi ürünlere ulaşmak için Playstation PSN Hediye Kartı gereksinimi bulunmaktadır.
Playstation PSN Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Playstation PSN Hediye Kartı haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: