Epin Satın Al - Ucuz Epin Fiyatları - eTail TR

Epin Satın Al - Ucuz Epin Fiyatları

Epin Nedir?

Epin (Electronic Personal Identification Number) bir çeşit ödeme yöntemidir. Epinler harf ve rakamlardan oluşmaktadır. 8-10-12-16 adet hane içerebilir.

Epinler yukarıda belirtmiş olduğumuz şekildedir. Birçok online oyun ya da program tarafından ödeme yöntemi olarak kullanılan Epinler, oyun şirketleri ya da oyunun dağıtıcıları tarafından üretilirler. 

Epin Kodları, oyunlarda, yayıncı yazılımlarında ya da programlarda kullanılır. Her Epin üretildiği alana göre değişiklik gösterir. Bazı Epinler oyun içerisindeki bakiyeye kredi eklemek için kullanılırken bazıları da süreli bir online oyunun süresini uzatmak için kullanılır. Diğer Epinler ise oyun içerisindeki özel alanlara erişim sağlamak için vardır.

eTail birçok oyun ve yayıncı ile doğrudan sözleşmelidir. Bu sayede eTail üzerinden yapılan Epin satışlarında ve alışverişlerde herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Eğer sizin de uygun fiyatlı Epinlere ihtiyacınız varsa eTail.com.tr’yi güvenli kullanabilirsiniz.

Epin satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallara bağlı kalarak güvenli bir şekilde Epin satın alabilirsiniz. Epin satın alırken aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz yeterli;

- Sadece Epin değil herhangi bir internet alışverişinde, sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
- Epin satın alınırken sepet kontrol edilmeli, doğru miktarda Epin satın alındığından emin olunmalıdır.
- Eğer birden fazla Epin alınıyorsa, alınan epinlerin doğruluğu ve miktarı kontrol edilmelidir. İhtiyaçtan fazla Epin satın alınmamalıdır.

Epin fiyatları sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Oyun ve yayıncı yazılımlarındaki Epin fiyatları;

- Oyunda yapılan yeniliklere
- İndirim sezonlarına
- Epinlerin kullanıldığı alanların çoğalmasına
- Şirketlerin fiyat politikasına


Göre değişiklik göstermektedir. eTail üzerindeki Epin fiyatları ise sürekli indirime girmektedir. Siz de indirimli fiyatlardan faydalanmak isterseniz, sitemizi düzenli aralıklarla ziyaret edin!

Epin ve çeşitlerini 15 yaş ve üzerindeki her oyuncu alabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de sitemizden alışveriş yapabilir.
Sitemiz birkaç farklı ülke için Epin satışı yapmakta olup bu Epinler ülkelere ya da bölgelere göre değişiklik göstermektedir. eTail.com.tr’den aldığınız her Epin, satın alınan oyunların Türkiye Sunucularında geçerlidir.

Epin satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.