Zula Altın Satın Al - eTail TR

Zula Altın Satın Al

Zula Altın (ZA) Nedir?

Zula Altın (ZA), Zula oyunu içerisinde kullanılan bir oyun içi para birimidir.

Zula Altın (ZA) satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Zula Atlın satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Zula Altın'ın yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.
  • eTail.com.tr gibi güvenilir bir yerden satın alma işlemi gerçekleştirilmelidir.

Zula Altınlarının (ZA) fiyatları Lokum Games firması tarafından belirlenmektedir. eTail.com.tr içerisindeki fiyatlandırma da buna göre şekillenir.
Zula Altın (ZA)’ın en yüksek birimi ve fiyatı sürekli güncellenmektedir.
Zula Altın (ZA)’ın en düşük birimi ve fiyatı sürekli güncellenmektedir.

Zula Altın (ZA), Zula oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. Kredi kartı ile alınacak ürünler için 18 yaşını geçme zorunluluğu vardır.

Zula oyununda daha fazla kişiyi öldürmek ve daha iyi bir silahı doğrudan satın almak için Zula Altın (ZA) satın alabilir ve oyunu daha keyifli bir hâle getirebilirsiniz.

Zula Altın(ZA) sayesinde;

  • Silah satın alma
  • Silah yükseltme
  • Bomba alma
  • Karakter satın alma
  • Karakterler için ekipman satın alma

Gibi birçok şeyi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Zula Altın (ZA) satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde sadece Zula Altın haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: