Düşyeri Premium Satın Al - eTail TR

Düşyeri Premium Satın Al

Düşyeri Premium Nedir?

Düşyeri Premium, Türkiye'nin ilk dijital çocuk televizyon kanalıdır.

Düşyeri Premium satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Düşyeri Premium satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir Düşyeri Premium ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

Düşyeri Premium ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Düşyeri Premium ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Düşyeri Premium'u 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Düşyeri Premium, çocukların televizyon izleme ve mobil cihazları kullanma alışkanlıklarını faydalı bir hale getirmek için yaratılmıştır. Çocuklarınız güvenli ve eğitici bir ortamda rahatça gezebilir ve eğlenebilirler.

Düşyeri ürünlerine erişmek için Düşyeri Premium satın almanız gerekmektedir. 
Düşyeri Premium satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Düşyeri Premium haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: