Black Desert Online Acoin Satın Al - eTail TR

Black Desert Online Acoin Satın Al

Black Desert Online Acoin Nedir?

Black Desert Online Acoin, Black Desert Online oyunu içerisinde kullanılan ve oyunda Pearl'e dönüştürülmeye yarayan oyun için para birimidir.

Black Desert Online Acoin satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Black Desert Online Acoin satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Black Desert Online Acoin’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Black Desert Online Acoin’lerin fiyatı: 

  • Black Desert Online oyununun yayıncısı olan Pearl Abyss’in belirlediği sınırlara,
  • Güncel döviz kurlarına,
  • Kar ve zarar endeksine

Göre değişiklik göstermektedir.

Black Desert Online Acoin’in en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Black Desert Online Acoin’in en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Black Desert Online Acoin, Black Desert Online oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Black Desert Online oyununa Acoin yüklemek ve kullanmak, oyuncuları kozmetik olarak geliştirir. Her oyuncu kullandıkları ekipmanları ve benzeri eşyalarını süsleyerek daha da ön plana çıkmaya çalışır.
Black Desert Online Acoin satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Black Desert Online Acoin haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: