Free Fire Elmas Satın Al - eTail TR

Free Fire Elmas Satın Al

Free Fire Elmas Nedir?

Free Fire Elmas, Garena tarafından yayınlanan ve battle royale türünde olan Free Fire oyununda kullanılan oyun içi para birimidir.

Free Fire Elmas satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Free Fire Elmas satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Free Fire Elmas’ın yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Free Fire Elmas’ların fiyatı:

  • Free Fire oyununun yayıncısı olan Garena’nın belirlediği sınırlara,
  • Güncel döviz kurlarına,
  • Kar ve zarar endeksine,

Göre değişiklik göstermektedir.

Free Fire Diamonds’ın en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Free Fire Elmas ’ın en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Free Fire Diamonds’ı, Free Fire oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Free Fire oyununa Elmas yüklemek ve kullanmak, oyuncuları kozmetik olarak geliştirir. Her oyuncu kullandıkları ekipmanları ve benzeri eşyalarını süsleyerek daha da ön plana çıkmaya çalışır.
Free Fire Diamonds satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Free Fire Elmas haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: