Yeni Çıkan PC Oyunları 2024 - eTail TR

Yeni Çıkan PC Oyunları 2024 - eTail TR

Yeni Çıkan Oyun Fiyatları - Steam Yeni Oyun Fiyatları

Yeni çıkacak oyunların fiyatlandırmaları hakkında genel bir bilgiye sahip olmasak da aslında bizler müşterilerimize her zaman uygun fiyatlar ile hizmet vermeye çalışıyoruz. İnsanların genel olarak eğlence aracı olan PC oyunlarını kullanıcılarımıza uygun ve güvenilir bir şekilde ulaştırmaya özen gösteriyoruz.

2023 yılında çıkması beklenen heyecan verici oyunları sizler için listeledik. Çoğu bu ay açıklanan yapımlar, önümüzdeki yıl çeşitli platformlarda yerini alacak. Açık dünya RPG'lerinden aksiyon dolu FPS'ye, işte 2023'te bizimle olacak birkaç oyun...
1. Yeniden Düşüş
2. Resident Evil 4 Yeniden Yapımı
3. Zelda Efsanesi: Vahşi Nefes 2
Yeni çıkan oyunlar için genel bir kategori yoktur. Ancak bu, bu oyunları oynamamamız gerektiği anlamına gelmez. Genel olarak yeni çıkan oyunların her biri kitleleri memnun eden bir kategori dağılımına sahip. Ayrıca oyun geliştiricileri ve yayıncıları bu dağıtımı bilinçli bir şekilde yapmadıkları için oyunlar yıldan yıla farklılık göstermektedir. 2023 yılında yeni çıkan oyunlar çoğunlukla aksiyon ve macera oyunları gibi görünse de farklı oyun türleri de bulunuyor.
Yeni çıkmış oyunları eTail.com.tr üzerinden çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz bir oyunu sepetinize ekleyebilir ve istediğiniz bir ödeme yöntemi ile ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde tamamladıktan sonra ürününüzün kodu size aktif edebilmeniz için teslim edilmiş olacaktır. Ayrıca eTail.com.tr farkıyla almak istediğiniz oyunun indirimlerini bekleyebilirsiniz. Bu indirimlerin yanında müşterilerimize özel oluşturduğumuz kodlar ile de ekstra olarak indirim elde edebilirsiniz.