Razer Gold Satın Al - eTail TR

Razer Gold Satın Al

Razer Gold Nedir?

Razer Gold, dünya çapındaki oyuncular için tasarlanmış, oyun dünyasında popüler olan Razer markası tarafından desteklenen sanal bir kredi sistemidir. 34.000’den fazla oyun ve uygulamada kullanılabilen oyun ve oyun içi ücretli içerikleri pratik bir şekilde satın almayı sağlayan sanal cüzdan sistemidir.

Razer Gold Pin satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Razer Gold Pin satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.

  • Alacağınız Razer Gold Pin'in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

1 Razer Gold 1 Türk Lirası ile eşittir.
Razer Gold Pin ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Razer Gold Pin ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Razer Gold Pin'ini 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Razer Gold Pin sahibi kişiler Razer hesaplarına bakiye yükleyebilir ve Razer'ın sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilir. Bunlar;

- Razer içerisinden oyunlarına bakiye yükleyebilirler.

- Razer TL ile PUBG UC satın alabilir

- Exxen, Netflix gibi medya kuruluşlarına üyelik alabilirler.

- Xbox, Likee, Liveme gibi alanlara da erişim sağlayabilirler.

Razer ürünlerine ve sitesine erişmek ücretsizdir. Ancak ürünler ücretlidir. Razer içerisindeki ürünlere sahip olmak ya da sahip olduğunuz ürünlere bakiye yüklemek için Razer Gold Pin satın almalısınız.
Razer Gold Pin satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Razer Gold Pin haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: