Xbox

Xbox Hediye Kartları / Game Pass / Gold Üyelik Kodunu en uygun fiyata Satın Al ve Xbox hesabın üzerinden hemen etkinleştir.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Satın Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nedir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:


  • Sadece Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.

  • Alacağınız Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı’nı yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

  • eTail.com.tr gibi güvenilir bir yerden satın alınma yapılmalı.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Fiyatı Nedir ve Nasıl Belirlenir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı’nın fiyatı:


  • Xbox’ın belirlediği sınırlara

  • Güncel döviz kurların

  • Kar ve zarar endeksine


göre değişiklik göstermektedir.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Maksimum Fiyatı Nedir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Minimum Fiyatı Nedir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı'nı Kimler Satın Alabilir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı'nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. Kredi kartı ile alınacak ürünler için 18 yaşını geçme zorunluluğu vardır.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Avantajları Nelerdir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı’nın pek çok avantajı bulunmaktadır.


Xbox Gamepass ile oyuncular yeni çıkan oyunlardan haberdar olabilir. Oyunları indirimli alabilir. Online oyunlara katılabilir. Xbox Gold Üyelik ile oyuncular her ay iki tane ücretsiz oyun sahibi olurlar. Microsoft Store içerisinde %50’ye varan indirimler kazanabilirler.

Xbox Ultimate Gamepass sahibi olan oyuncular ise Gold Üyeliğin bütün özelliklerine sahip olur. Ek olarak indirim yüzdeleri ve sahip olacakları oyunların miktarı artar. Yeni çıkan oyunları ise oynayan ilk kişiler Ultimate Gamepass sahipleridir. 

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Nasıl Fayda Sağlar?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın almış olan kişiler, Xbox ve microsoft ürünlerini indirimli olarak satın alabilir ya da ücretsiz ürün sahibi olabilirler.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Satın Almak Oyunlardaki Başarıyı Nasıl Etkiler?

Xbox Gamepass, Gold Üyelik ya da Ultimate Pass satın alan oyuncular, oyunlar içerisindeki eklentilere daha indirimli ve daha hızlı ulaşabilecekleri için, daima diğer oyunculardan önde olacaklardır.

Xbox Oynayabilmek için Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Almak Gerekir mi?

Xbox oynamak için Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı almak gerekmemektedir. Fakat oyun içerisindeki eklentilere erişmek, çoklu oyuncu modunda oyunu oynamak isteyen oyuncular bu ürünleri satın almak zorundadır.

eTail Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Satın Almak için Güvenilir Midir?

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı Benzeri Diğer Hediye Kartları Nelerdir?

eTail.com.tr içerisinde Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: