Xbox Hediye Kartları - Game Pass Satın Al - eTail TR

Xbox Hediye Kartları - Game Pass Satın Al

Xbox Hediye Kartı Nedir?

- Xbox Gamepass belirlenen bir ücret karşılığında 100'den fazla oyuna sınırsız olarak, ekstra bir ücret ödemeden erişebilmenize sağlayan üyelik çeşididir.

- Xbox Live Gold, Xbox Gamepass'ı da içeren bir üyelik çeşidi olup kullanıcının oynadığı oyunlara Online olarak erişmesini sağlar.

- Xbox Hediye Kartı, Xbox ve Microsoft ürünlerini satın almak için kullanılan ve kredi kartı gibi ödeme yöntemlerini kullanmak istemeyen kişilerin tercih ettiği ödeme yöntemidir. 
 

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

*Sadece Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın alırken değil,
herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.

*Alacağınız Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı’nı yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı'nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı’nın pek çok avantajı bulunmaktadır.

  • Xbox Gamepass ile oyuncular yeni çıkan oyunlardan haberdar olabilir. Oyunları indirimli alabilir. Online oyunlara katılabilir. Xbox Gold Üyelik ile oyuncular her ay iki tane ücretsiz oyun sahibi olurlar. Microsoft Store içerisinde %50’ye varan indirimler kazanabilirler.
  • Xbox Ultimate Gamepass sahibi olan oyuncular ise Gold Üyeliğin bütün özelliklerine sahip olur. Ek olarak indirim yüzdeleri ve sahip olacakları oyunların miktarı artar. Yeni çıkan oyunları ise oynayan ilk kişiler Ultimate Gamepass sahipleridir. 

Xbox oynamak için Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı almak gerekmemektedir. Fakat oyun içerisindeki eklentilere erişmek, çoklu oyuncu modunda oyunu oynamak isteyen oyuncular bu ürünleri satın almak zorundadır.
Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Xbox Gamepass / Gold Üyelik / Hediye Kartı haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: