D-Smart GO Üyelik Satın Al - eTail TR

D-Smart GO Üyelik Satın Al

D-Smart GO Nedir?

D-Smart GO ile günlük yayın akışına bağlı kalmadan TV kanallarını izleyebilirsiniz. 

D-Smart GO Üyelik satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece D-Smart GO satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir D-Smart GO ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

D-Smart GO ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
D-Smart GO ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
D-Smart GO'u 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

En sevdiğiniz filmleri, tüm dünyada ses getiren dizileri, birbirinden heyecanlı maçları, vahşi yaşamı evinize getiren belgeselleri, haber, yemek, çocuk, müzik programlarını istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

D-Smart ürünlerine erişmek için D-Smart Go almanız gerekmez. Ancak D-Smart Go ile birlikte yüzlerce premium özelliğe erişebilirsiniz.
D-Smart GO satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde D-Smart GO haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: