Oyunlarınızı Global Dağıtım Ağımız ile Satın!

eTail Global Dağıtım Ortaklığı

Oyununu eTail Ekosistemine Dahil Et!

Oyununuzun eTail ile binlerce oyuncuya ulaşmasını ister misiniz?
image
image
image
image

PLATFORM ORTAKLIKLARI

Tam zamanlı hesap yönetimimiz ve birçok platformla yakın ortaklıklarımız var. Satış promosyonları, platform pazarlaması, kapsamlı veri analitiği ve çok daha fazlasını sunuyoruz.

PAZARLAMA

Bağımsız oyunlar ve şirketler için AAA kalitesinde pazarlama! Sektörde uzun yıllar deneyime sahip uzman ekibimiz ile satış stratejisi oluşturuyor, konumlandırmalar yapıyor, sosyal medya ve partnerlerimiz üzerinden tanıtımlar yapıyoruz.

DİJİTAL SATIŞ

20'den fazla satış ortağımızla milyonlarca müşteriye ulaşıyoruz. Satış toplantıları düzenleyerek satışa çıkacak oyunun karlılığını maksimize etmeye çalışıyoruz. Oyunun çıkışından itibaren geliştiriciler için her dönemde bir gelir akışı sağlıyoruz.

GLOBAL DAĞITIM

Amerika, Avrupa, Türkiye, Asya, ANZ, MENA bölgelerine güvenli dijital ağımızla ulaşıyoruz. Neredeyse sınırsız dijital dağıtımımız ile oyununuzu milyonlarca kişiye ulaştırıyoruz.
Dağıtımını Yaptığımız Oyunlar
Oyun sektöründe ilk günümüzden itibaren onlarca oyun stüdyosu ile çalıştık ve oyunlarını ziyaretçilerimizle paylaştık. Ancak büyük stüdyoların yanı sıra bağımsız stüdyoları da desteklemek ve oyun geliştiricilerin hayallerini gerçekleştirmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Bu fikirle çıktığımız yolda bugüne kadar anlaşma yaptığımız dört stüdyoyu ve oyunlarını sizlerle paylaşmak istiyoruz.
OYUN HAKKINDA
Samuray olmak isteyen ve bunun için eğitilmiş Kenji ile kendi maceranızı yaratın. Ama dikkat edin, bu yolda nasıl yürüyeceğiniz size ve tercihlerinize kalmış. Başkasının intikam arzusu, amacınıza ve seçimlerinize yön verebilir mi? Yoksa buna kendiniz mi karar vereceksiniz?

M11 STUDIO HAKKINDA
M11 Studio, "Bizim Bir Hayalimiz Var" fikriyle iki arkadaş tarafından kuruldu. M11 Studio, Ronin Two Souls oyununu geliştirdikten sonra 5Deniz'e katıldı. Ekip şu anda yeni bir oyun geliştiriyor.
OYUN HAKKINDA
Ex Natura: Nature Corrupted, Doğa temalı karanlık bir fantezi dünyasında geçen Enrage mekaniğine sahip, souls benzeri bir oyundur. Bu gizemli "insan öncesi" dönem temalı destansı hikayede en derin zindanlardan bulutların tepesine kadar savaşın ve yozlaşmış doğayı kurtarın.

BLACKBURNE GAMES HAKKINDA
Haziran 2020'de Servet Ersoy ve Güneş Yaya tarafından oluşturulan Blackburne Games. İlk projeleri “Ex Natura” Şubat 2023'te piyasaya çıktı. Şimdi projelerini bitirmek ve diğer iddialı projelere başlamak için çalışan ekip, 2023'te ekibi daha da genişletmeyi planlıyor.
OYUN HAKKINDA
4 kişiye kadar yerel çok oyunculu, kaotik, karikatür tarzı bir atari voleybol oyunu. Her seviyede farklı temalar ve mekanikler içeren bir parti oyunu olarak tasarlanmıştır.

NAISU GAMES HAKKINDA
2018 yılından beri oyun geliştiren Naisu Games, Car Puzzle: Round Ways oyunu ile oyun sektörüne giriş yapmış ve bugüne kadar 11 adet oyun geliştirmiştir. Son oyunları Volley Pals ile oyun sektöründeki büyümelerine devam ediyorlar.
OYUN HAKKINDA
Moo Lander, destansı bir olay örgüsü, güçlü inek patronları, güzel ortamlar, akıllı bulmacalar ve bolca süt içeren metroidvania unsurları içeren bir 2D aksiyon-macera RPG'sidir!

SIXTH HAMMER HAKKINDA
The Sixth Hammer, Plovdiv, Bulgaristan'da bulunan oyun geliştirme stüdyosudur. Şirket, mobil uygulamalar ve oyunlar da dahil olmak üzere web ve yazılım geliştirme alanında 15 yılı aşkın deneyime sahiptir. The Sixth Hammer, 2017 yılından bu yana personel, yetenek ve projelerde sürekli büyüyor.
OYUN HAKKINDA
Chivalry 2, epik ortaçağ film savaşlarından ilham alan çok oyunculu birinci şahıs bir slasher oyunudur. Oyuncular, çarpışan kılıçlardan yanan ok fırtınalarına, genişleyen kale kuşatmalarına ve daha fazlasına kadar dönemin her ikonik anının aksiyonunun içine giriyor.

ICEBERG INTERACTIVE HAKKINDA
Iceberg Interactive, 2009 yılında uluslararası bir oyun endüstrisi grubu tarafından kurulan bağımsız bir video oyunu yayıncısıdır. Hollanda, Haarlem'de bulunan ve hevesli oyunculardan oluşan kadrosuyla Iceberg, dünya çapında hem orta ölçekli hem de bağımsız oyun geliştiricilerinden oluşan bir toplulukla yakın işbirliği içinde çalışıyor.
OYUN HAKKINDA
Potion Craft, iksir yapmak için aletleriniz ve malzemelerinizle fiziksel olarak etkileşime girdiğiniz bir simyacı simülatörüdür. Tüm mağazanın tam kontrolü sizde: yeni tarifler icat edin, müşterileri çekin ve canınızın istediği gibi deneyler yapın. Sadece unutma: bütün kasaba sana güveniyor.

tinyBuild GAMES HAKKINDA
Şirketin sahibi Alex, ilk oyunu "No Time To Explain"i 2013 yılında Steam'de bin bir zorlukla yayınladı. Oyun yayınlamanın ne kadar zor olduğunu anlayınca TinyBuild'i geliştirmeye karar verdi ve kuruldukları günden itibaren oyun yayınlamaya başladı.
Bizimle Oyun Sektöründe Yer Almak ve Oyununuzu Dünya Çapında Dağıtmak İstiyorsanız... Neyi Bekliyorsunuz? Bize katılın!