Uygun Fiyatlı Casual Oyunlar Satın Alın - eTail TR

Uygun Fiyatlı Casual Oyunlar Satın Alın

Casual Oyun Türü Nedir?

Casual oyunlar, genelde kolay erişilebilir, kısa süreli oyunlar olarak tanımlanır. Bu tür oyunlar genellikle masaüstü ve mobil cihazlarda oynanır ve oyuncunun kısa bir sürede oynayabileceği, ancak bir sonraki seviyeyi tamamlamak için tekrar oynaması gereken bir eğlence sunar. Örnekler arasında bulmaca oyunları, kart oyunları ve düşük grafikli platform oyunları sayılabilir. Bu tür oyunlar genellikle rekabetçi değildir ve oyuncunun zihinsel yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemek yerine, sadece eğlence amacı güderler.

Sosyal casual oyunlar, insanların arkadaşlarıyla birlikte veya diğer oyuncularla birlikte oynayabileceği oyunlardır. Bu tür oyunlar, genellikle sosyal ağ siteleri veya mobil cihazlar üzerinden oynanır ve oyuncuların arkadaşlarıyla veya diğer oyuncularla birlikte oynamalarını, yarışmalarını veya diğer oyuncularla etkileşimde bulunmalarını sağlar. Sosyal casual oyunlar, oyuncunun zihinsel yeteneklerini geliştirmeyi hedeflemez ve oyun oynama deneyimini daha eğlenceli ve sosyal hale getirmek için tasarlandıklarından, genellikle rekabetçi değillerdir. Örnekler arasında sosyal ağlarda oynanan bulmaca oyunları, kart oyunları ve düşük grafikli platform oyunları sayılabilir.
Sıradan oyun türü, son derece belirsiz tanımı nedeniyle binlerce başlığa sahiptir. Neredeyse her şey sıradan bir oyun olarak kabul edilebilir çünkü bu büyük ölçüde oyuncuların yeteneklerine ve neyin rahat bir oyun olup olmadığına bağlıdır.
•    Bejeweled: Bu popüler bulmaca oyunu, oyuncunun eşleştirilmiş taşları yer değiştirerek puan kazanmasını hedefler.
•    Solitare: Bu klasik kart oyunu, tek oyuncu olarak oynanır ve oyuncunun kartları belirli bir sıraya dizerek bitirmeyi hedefler.
•    Angry Birds: Bu popüler mobil oyun, oyuncunun havada uçan kuşları fırlatarak yıkılması gereken yapıları yıkmasını hedefler.
•    Candy Crush: Bu bulmaca oyunu, oyuncunun renkli şekerleri yer değiştirerek puan kazanmasını hedefler.

 
Arcade oyunları eTail.com.tr üzerinden çok kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Almak istediğiniz bir oyunu sepetinize ekleyebilir ve istediğiniz bir ödeme yöntemi ile ödeme işlemlerini güvenli bir şekilde tamamladıktan sonra ürününüzün kodu size aktif edebilmeniz için teslim edilmiş olacaktır. Ayrıca eTail.com.tr farkıyla almak istediğiniz oyunun indirimlerini bekleyebilirsiniz. Bu indirimlerin yanında müşterilerimize özel oluşturduğumuz kodlar ile de ekstra olarak indirim elde edebilirsiniz.

eTail.com.tr içerisindeki diğer oyun kategorileri şunlardır: