Gizlilik Politikası

eTail.com.tr platform 5Deniz LTD Digital Video Oyunları Dağıtım şirketinin önemli bir parçasıdır. Merkezimiz Mebusevleri Mah. Ergin sk. No3 / 7, 06570, Çankaya Ankara / Türkiye adresindedir. Bizimle [email protected] e-posta adresinden iletişime geçebilirsiniz.

İşbu gizlilik politikası, eTail.com.tr sitesine giren kullanıcıların kişisel bilgilerinin korunması hakkında ayrıntılı bilgi sağlar. Sitemizi ziyaret eden tüm kullanıcıların kişisel bilgilerine (ad, soyad, adres, e-posta, kimlik bilgileri vb.) bu gizlilik politikasında "kişisel bilgiler" denecektir.

www.etail.com.tr sitesinde yer alan kullanıcıların ve ziyaretçilerin "kişisel bilgileri" bu gizlilik politikasında belirlenen kurallara göre işlenmekte ve kayıt altına alınmaktadır. Kullanıcıların kişisel bilgileri, bu gizlilik politikasının kapsadığı amaçlar dışında kesinlikle kullanılmayacak veya saklanmayacaktır. Ayrıca tüm bu bilgiler site ziyaretçilerinin onayı ile saklanır ve işlenir.

eTail.com.tr yönetimi, tüm bu bilgilerin korunması ve saklanması için detaylı hazırlıklar yapmıştır ve bilgilerin korunması için kurulan sistemler düzenli olarak kontrol edilmektedir. Tüm ziyaretçi işlemleri üst düzey güvenlik yazılımlarıyla korunmaktadır.

eTail.com.tr web sitesi, bu gizliliği korumak ve süreci yönetmek için çeşitli yazılım ve programları kullanma hakkına sahiptir ve gerekli tüm önlemleri titizlikle almıştır. Ancak tüm bu üst düzey önlemlere karşı siteye karşı yine de yazılım korsanlarının saldırıları gerçekleşebilmektedir. Bu açıdan bakıldığında, eTail.com.tr sitesi üçüncü şahısların saldırılarından kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcıların kendi güvenliklerini sağlamak tamamen kendi sorumluluğundadır. Bu web sitesi, sadece güvenlik için önlemler almak ile sorumludur, kullanıcıların güvenliğini her koşulda garanti etmez.

Web sitemizi ziyaret eden kullanıcılar, diğer kullanıcıların kişisel bilgilerine "normal yollarla" erişemez ve bu kişisel bilgiler hiçkimse ile bilinçli olarak paylaşılmaz.

Site üzerinden ziyaretçilerin kişisel bilgilerine sadece www.etail.com.tr yönetimi ve kullanıcıların bizatihi kendileri ulaşabilir.

Bununla birlikte, kullanıcı etail.com.tr site yönetiminden bu bilgileri güncellemesini talep edebilir.

eTail.com.tr sitesi, şirketimiz ve ortaklarımız tarafından kullanılabilir. "Kişisel bilgiler"; reklam, tanıtım ve pazarlama gibi amaçlarla kullanılabilir ve saklanabilir. Öte yandan, bu kişisel bilgiler site yönetimi tarafından site etkinliklerini ve güvenliğini güçlendirmek, güncellemek ve site performansını iyileştirmek için çeşitli amaçlarla kullanılabilir.

Bazı gerekli durumlarda idari kurumlar tarafından "kişisel bilgiler" ve kullanıcı verileri talep edilebilir. Bu durumda kullanıcı verileri ve kişisel bilgiler tüm detaylarıyla devlet kurumları ile paylaşılabilir.

Ayrıca gerektiğinde site işlemlerini hızlandırmak ve kullanıcılar arasındaki iletişimi güçlendirmek için kişisel bilgiler kullanılabilir ve bilgiler bu amaçla diğer kullanıcılarla paylaşılabilir. Bu bilgilerin paylaşımından ve doğacak durumların yarattığı sorunlardan ve sonuçlardan etail.com.tr yönetimi sorumlu tutulamaz.


eTail.com.tr olarak kişisel verilerinizi, yasal gerekçelerimiz olduğu sürece saklayacağız. Belirli saklama süreleri, işlemenin amacına ve yasal dayanağına bağlıdır, örneğin:

- Hizmetlerin sağlanması için gerekli olan kişisel veriler, bu hizmetlerin verildiği süre boyunca ve bundan sonra, yasal hükümlerin gerektirdiği süre boyunca (örneğin muhasebe ile ilgili) veya olası iddiaları ele almak için

- Zorunlu olmadıkça, kural olarak, ilişkimizin sona ermesinden sonra veya rastgele bir işlem tarihinden sonra 5 yıl boyunca tanımlama, tarama ve raporlama dahil olmak üzere kara para aklamayla mücadele mevzuatı gereklilikleri için toplanması gereken kişisel veriler bu bilgileri mahkeme veya idari işlemler amacıyla saklamak,

- Kural olarak, onayınız geri alınana kadar, onayınız temelinde işlenen kişisel veriler

- Kural olarak, siz etkili bir itirazda bulununcaya kadar meşru bir menfaat temelinde işlenen kişisel veriler.


eTail.com.tr, bu web sitesinin ziyaretçilerinin istatistiksel bilgilerini kullanmakta ve işlemekte serbesttir. Bu bilgiler depolanabilir, işlenebilir veya gerektiğinde yetkili olan üçüncü şahıslarla ve devlet kurumlarıyla paylaşılabilir. Ancak, kullanıcılar isterlerse bu tür eylemleri önlemek için tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler ve izinleri düzenleyebilirler.


eTail.com.tr sitesinin ziyaretçileri bu Gizlilik Politikası'nı siteye girdikleri andan itibaren peşinen kabul etmiş sayılır ve tüm site içi faaliyetlerden sorumludurlar. Kullanıcılar site içi işlemlerde kendi güvenliklerini sağlamakla sorumludur; aksi halde doğabilecek zararlardan www.etail.com.tr yönetimi sorumlu tutulamaz.