En İyi PC Dövüş Oyunları - eTail TR

En İyi PC Dövüş Oyunları

Uygun Fiyatlı PC Dövüş Oyunları

PC dövüş oyunları, bilgisayarınız üzerinde oynanabilecek ve oyuncuların birbirleriyle dövüşerek kazanmayı hedefleyen oyunlar olarak tanımlanabilir. Bu tür oyunlar genellikle eşleşmeler ve turnuvalar şeklinde oynanır ve oyuncuların belirli bir karakteri seçerek dövüşmeyi hedefler. PC dövüş oyunları, genellikle aksiyon ve strateji oyunları olarak sınıflandırılır ve oyuncunun oyun sırasında karakterini yönetme ve dövüşme becerilerini geliştirmeyi hedefler.

Street Fighter V: Champion Edition, Capcom tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir aksiyon dövüş oyunudur. Oyun, 1987 yılında çıkışını yapan Street Fighter serisinin 5. ana oyunu olan Street Fighter V’in bir sürümüdür. Seth, Street Fighter 5'e hayranların Champion Edition'da alacağı birkaç yeni eklemeden biri. Her karaktere ek bir V-Beceri de verildi, ancak bunun dışında Street Fighter 5: Champion Edition, orijinal versiyonun lansman sonrası içeriğinin neredeyse tamamı ile sadece Street Fighter 5'tir. Tüm bu içeriklerle Street Fighter 5: Champion Edition, orijinal versiyonun tam aksine eksiksiz bir deneyim gibi geliyor. Oyuncuların artık Street Fighter 5 kadrosunda, çoklu hikaye modlarında, geleneksel Arcade modlarında, denemelerde ve daha fazlasında ustalaşması gereken 30'dan fazla karakter var.
Dövüş oyunları, oyuncunun koordinasyon, dikkat, hız, tepki süresi ve strateji becerilerini geliştirmeye yardımcı olabilir. Ayrıca, bu tür oyunlar oyun oynarken fiziksel aktivite gerektirir ve bu da oyuncunun kardiyovasküler sağlığını iyileştirmeye yardımcı olabilir.
eTail.com.tr olarak Dövüş oyunlarında en uygun fiyat garantisini sunuyoruz. Bunu direk yayıncıların kendileri ile çalışarak, müşterilerimize ulaştırıyoruz. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisindeki diğer oyun kategorileri şunlardır: