eTail Nedir ve Nasıl Alışveriş Yapılır?

eTail  ingilizce retail yani perakende kelimesinden türetilmiş ve elektronik perakende anlamında kullanılmaktadır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ile eticaret sitelerindeki artış elektronik perakende kavramının doğmasını sağlamıştır.

eTail markası dijital oyun dünyasında kalıcı bir yer edinmeyi kendine hedef olarak belirlemiş ve yayına başladığı 2021 Ocak ayından bu yana dijital oyun kodları, hediye kartları, oyun içi ürünleri ve diğer dijital ürünleri kullanıcılarına en uygun fiyata ulaştırmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

eTail kısa sürede hızlı ve güvenli servisi ile binlerce kullanıcının güvenini kazanmıştır. Gizlilik Politikası, Kullanıcı Sözleşmesi, Çerez Politikası ve Kişisel Verileri Koruma Sözleşmelerinden yasal tüm yükümlüklere dikkat ettiğimizi detaylı olarak görebilirsiniz. Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu (BDDK) onaylı  PayTR ve Moka ödeme kuruluşları aracılığıyla sağladığı 3D güvenlikli ödeme hizmeti ile kullanıcılarımız güvenle Banka ve Kredi Kartları aracılığıyla alışveriş yapabilmektedir.

 

eTail üzerinden nasıl dijital oyun kodu alışverişi yapabilirim?

GİRİŞ sayfası üzerinden Yeni müşteriyim kısmında DEVAM’a tıklayarak üye olabilirsiniz. Aynı şekilde Gmail hesabınız veya Facebook hesabınız üzerinden de üye olabilir, bir sonraki girişinizde rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

 


Üyelik aşamasında doldurmanız gereken bilgiler:

 

 

Daha sonra sepet sayfasında ALIŞVERİŞİ TAMAMLA butonuna tıklıyoruz.

 


Ardından ödeme sayfasında Kredi Kartı bilgilerini girdikten sonra siparişimizi onaylıyoruz.

 

 Ödeme işlemi başarıyla tamamlandıktan sonra SİPARİŞİNİZ BAŞARIYLA OLUŞTURULDU sayfasına yönlendirileceksiniz.


Daha sonra buradan SİPARİŞ GEÇMİŞİ butonuna tıklayarak siparişlerinizi görebilirsiniz.

 

 


Bu sayfada son siparişinizin üzerine tıklayarak etkinleştirme kodunuza ulaşabilirsiniz:

 


Ürünüzün nasıl etkinleştirileceğine dair bilgi için https://etail.com.tr/dijital-urun-kodlari-etkinlestirme-rehberi sayfamıza göz atabilirsiniz.


Youtube üzerinden izlemek isterseniz: Bize sağ alt köşedeki Whatsapp Müşteri Hizmetleri butonu üzerinden ulaşabilirsiniz.