Minecraft Minecoin Satın Al - eTail TR

Minecraft Minecoin Satın Al

Minecraft Minecoin Nedir?

Minecraft Minecoin, Minecraft oyununda kullanılan bir oyun içi para birimidir.

Minecoin satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Minecoin satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Minecoin’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Minecoin’lerin fiyatı:

  • Minecraft oyununun yayıncısı olan Microsoft’un belirlediği sınırlara
  • Güncel döviz kurlarına
  • Kar ve zarar endeksine

Göre değişiklik göstermektedir.

Minecoin’in en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Minecoin'in en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Minecoin’i, Minecraft oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Minecraft oyununa Minecoin yüklemek ve kullanmak, oyuncuları kozmetik olarak geliştirir. Her oyuncu kullandıkları ekipmanları ve benzeri eşyalarını süsleyerek daha da ön plana çıkmaya çalışır.
Minecoin satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Minecoin haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: