BluTV Üyelik Satın Al

BluTV Nedir?

BluTV istediğiniz zaman, istediğiniz yerden, birbirinden farklı dizi, film ve canlı yayını reklamsız izlemenizi sağlayan dijital televizyondur.

BluTV satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece BluTV satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir BluTV ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

BluTV ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
BluTV ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
BluTV'i 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

BluTV satın alan kullanıcılar internet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece BluTV’de bulabileceğiniz BluTV üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilirsiniz.

BluTV ürünlerine ve imkanlarına erişmek için BluTV almak gereklidir.
BluTV satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde BluTV haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: