Steam Cüzdan Kodu Satın Al - eTail TR

Steam Cüzdan Kodu Satın Al

Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Steam cüzdan kodu, Steam üzerinden doğrudan bir oyunu satın alamayanların tercih ettiği, oyun, eşya ya da herhangi bir öğeyi satın alabilmek için kullanabileceğiniz kredilere verilen addır.

Steam Cüzdan Kodu satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

*Sadece Steam Cüzdan Kodu satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
*Alacağınız Steam Cüzdan Kodu’nun yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Steam Cüzdan Kodu’nun en yüksek birim 100 TL olarak geçmektedir.

Steam Cüzdan Kodu’nun en düşük birimi 10 TL olarak geçmektedir.

Steam Cüzdan Kodu 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.
Steam Cüzdan Kodu, steam hesabına eklenebilir bir üründür. Steam içerisindeki her türlü ürün bu kod ile satın alınabilir. Ayrıca Steam Cüzdan Kodlarının bir geçerlilik tarihi bulunmadığı için Steam’in özel indirim günlerine kadar bu kod saklanabilir ve indirim günlerinde kullanılabilir.
Steam Cüzdan Kodu satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Steam Cüzdan Kodu haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar:

*Google Play
*Xbox
*Netflix
*Playstation
*Razer
*Amazon
*Apple
*Blizzard
*Minecraft
*World of Warcraft