TodTV Satın Al (Bein Connect) - eTail TR

TodTV Satın Al (Bein Connect)

TodTV Nedir?

TodTV (Eski adıyla Bein Connect) , yayın akışına bağlı kalmadan, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir. 

TOD, beIN Media Group tarafından kullanıcılara sunulan bir dijital içerik platformudur. Spor Toto Süper Lig, Premier League, Bundesliga, Ligue 1, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi ve daha birçok spor içeriğini, 1000'lerce dizi, film ve belgeseli, 100'lerce Canlı TV kanalını izleyebilirsin!

TodTV satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece TodTV satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir TodTV ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

TodTV ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
TodTV ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
TodTV'i 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

TodTV satın alan kullanıcıların fotoğrafları, videoları, rehberi ve tüm dosyaları hep güvende ve hep yanında olur.

Dijitürk'ün paketlerine erişim sağlamak ve avantajlarından faydalanmak için TodTV satın almak gereklidir.
TodTV satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde TodTV haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: