BEIN CONNECT

beIN CONNECT Nedir?

beIN Connect, yayın akışına bağlı kalmadan, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerden, Digiturk yayınlarını izleyebildiğiniz servistir.

beIN CONNECT satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece beIN CONNECT satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir beIN CONNECT ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

beIN CONNECT ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
beIN CONNECT ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
beIN CONNECT'i 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

beIN CONNECT satın alan kullanıcıların fotoğrafları, videoları, rehberi ve tüm dosyaları hep güvende ve hep yanında olur.

Dijitürk'ün paketlerine erişim sağlamak ve avantajlarından faydalanmak için beIN CONNECT satın almak gereklidir.
beIN CONNECT satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde beIN CONNECT haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: