Google Play Hediye Kartı Satın Al - eTail TR

Google Play Hediye Kartı Satın Al

Google Play Hediye Kartı Nedir?

Google Play üzerinden alışveriş yapılacağı zaman kredi kartı ya da farklı ödeme yöntemleri ile alışverişler yapılmak istenmediği takdirde kullanılan dijital koddur.

Google Play Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr adresini ziyaret edebilir ve en uygun fiyatlarla en güvenli şekilde satın alımınızı gerçekleştirebilirsiniz. Sepetinize eklediğiniz ürünü dilediğiniz ödeme yöntemi ile satın almanız mümkün!

Google Play Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

*Sadece Google Play Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
*Alacağınız Google Play Hediye Kartı’nı yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Google Play Hediye Kartı’nın en yüksek birim 100 TL olarak geçmektedir.
Google Play Hediye Kartı’nın en düşük birimi 25 TL olarak geçmektedir.
Google Play Hediye Kartı’nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Google Play Hediye Kartı Google hizmetlerinden yararlanmak isteyen kişilere büyük avantajlar sağlamaktadır. Google Play Hediye Kartı sahibi kişiler;

*Google Film
*Google Müzik
*Google Oyun
*Google Playstore

Gibi Google Hizmetlerinden faydalanabilir ve uygulamalar içerisinden ürünler satın alabilirler.

Google Play Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Google Play Hediye Kartı haricinde başka epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar:

*Steam Cüzdan Kodu
*Xbox
*Netflix
*PlayStation
*Razer
*Amazon
*Apple
*Blizzard
*Minecraft
*World of Warcraft