Hediye Kartı Satın Al - eTail TR

Hediye Kartı Satın Al

Hediye Kartları Nedir?

Hediye Kartı (Gift Card), herkes tarafından kullanılabilecek bir ön ödemeli karttır. Hediye kartların belirli bir bakiyesi vardır ve sadece bu bakiyeye kadar harcanabilir.

Hediye kartları (Gift Card), genellikle ne için kullanıldığı üzerinde ya da satın alınan yerde belirtilen kartlardır. Her hediye kartı alındığı yer ya da alan için kullanılır. Örneğin Google Play için satın alınan hediye kartı Google Play’de kullanılır.

eTail birçok ürünün hediye kartlarını kullanıcılarına sağlamaktadır. eTail hediye kartlarını doğrudan üreticilerinden temin etmektedir. Bu sayede eTail üzerinden yapılan hediye kartları satışlarında herhangi bir problem yaşanmamaktadır. Eğer sizin de uygun fiyatlı hediye kartlarına ihtiyacınız varsa eTail.com.tr’yi güvenli kullanabilirsiniz.

Hediye kartları (Gift Card) satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı kurallar vardır. Bu kurallara bağlı kalarak güvenli bir şekilde hediye kartları satın alabilirsiniz. Hediye kartları satın alırken aşağıdaki yönergeleri takip etmeniz yeterli;

- Sadece Hediye kartları değil herhangi bir internet alışverişinde, sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
- Hediye kartları satın alınırken sepet kontrol edilmeli, doğru miktarda ve doğru alan için hediye kartı satın alındığından emin olunmalıdır.
- Eğer birden fazla hediye kartı satın alınırsa, bu hediye kartlarının doğruluğu ve miktarı kontrol edilmelidir. İhtiyaçtan fazla hediye kartı satın alınmamalıdır.

Hediye kartlarının fiyatları sürekli olarak değişiklik göstermektedir. Bu hediye kartlarının fiyatlarındaki değişiklikler;

- Hediye kartlarını sağlayan şirketlerin fiyat politikasına,
- Hediye kartlarının kullanım alanlarının değişikliklerine
- İndirim sezonlarına ve özel indirim günlerine

Göre değişiklik göstermektedir. eTail üzerindeki hediye kartları fiyatları ise sürekli indirime girmektedir. Siz de indirimli fiyatlardan faydalanmak isterseniz, sitemizi düzenli aralıklarla ziyaret edin!

Hediye kartlarını 15 yaş ve üzerindeki herkes satın alabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de sitemizden hediye kartı satın alabilir.
Sitemiz birkaç farklı ülke için Hediye Kartları satışı yapmakta olup bu hediye kartları ülkelere ya da bölgelere göre değişiklik göstermektedir. eTail.com.tr’den aldığınız her hediye kartı, satın alınan ürünün Türkiye Bölgesinde geçerlidir.

Hediye kartları satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.