Legend Online Elmas Satın Al - eTail TR

Legend Online Elmas Satın Al

Legend Online Elmas Nedir?

Legend Online Elmas, Legend Online oyununda bulunan ve belirli eşyalar ile özellikleri satın almak için kullanılan para birimidir. 

Legend Online Elmas satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Legend Online Elmas satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Legend Online Elmas’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Legend Online Elmas fiyatı:

  • Legend Online oyununun dağımcısı olan Oasis Games’in belirlediği sınırlara
  • Güncel döviz kurlarına
  • Kar ve zarar endeksine

Göre değişiklik göstermektedir.

Legend Online Elmas’ın en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Legend Online Elmas’ın en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Legend Online Elmas, Legend Online oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir

Legend Online Elmas oyun içerisinde kahramanınızı ve eşyalarınızı güçlendirmenizi sağlar. Legend Online Elmas sayesinde rakiplerinize karşı büyük avantaj elde edebilirsiniz. Legend Online Elmas ile üyeliğinizin seviyesini artırabilir ve VIP seviyesine yükselerek birçok özellikten faydalanabilirsiniz.
Legend Online Elmas satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde sadece Legend Online Elmas haricinde başka pinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: