Exxen

Exxen Nedir?

Exxen, Acun Medya'nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur. 

Exxen satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Exxen satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir Exxen ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

Exxen ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Exxen ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Exxen'i 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Exxen satın alan kullanıcılar internet bağlantısı ile bilgisayar, tablet, mobil cihazlar ya da akıllı televizyonlar üzerinden her ay güncellenen film ve dizilere, canlı TV yayınına, spor, yaşam içeriklerine ve en önemlisi sadece Exxen üyelerine özel yerli yapımlara kolayca ulaşabilir.

Exxen ürünlerine ve imkanlarına erişmek için Exxen üyeliği satın almak gereklidir.
Exxen satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Exxen haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: