Blizzard - Battle Net Hediye Kartları Satın Al - eTail TR

Blizzard - Battle Net Hediye Kartları Satın Al

Battle.Net Hediye Kartı Nedir?

Battle.net Hediye Kartları, satın alan kişilerin Battle.net sitesinde bulunan kendi hesaplarına bakiye yüklemelerini sağlar. 

Battle.Net Hediye Kartı satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Battle.Net Hediye Kartı satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Battle.Net Hediye Kartı’nın yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Battle.Net Hediye Kartı ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Battle.Net Hediye Kartı ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
Battle.Net Hediye Kartı’nı 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Battle.Net Hediye Kartı sahibi kişiler batlle.net hesaplarına bakiye yükleyebilir ve blizzard ile battle.net'in sunmuş olduğu imkanlardan faydalanabilir. Bunlar;

-
Blizzard oyunlarına erişim imkânı

- Battle.net içerisindeki ürünlerin satın alınması

Battle.net ürünleri ve hizmetleri ücretlidir. Battle.net içerisindeki bu ürünlere sahip olmak için Battle.Net Hediye Kartı satın almalısınız.
Battle.Net Hediye Kartı satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Battle.Net Hediye Kartı haricinde başka Epinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: