GAIN

GAIN Nedir?

GAİN, 2019 yılında Beyn Danışmanlık bünyesinde kurulan ve genellikle mobil cihazlardan izlenmesi amaçlanan eğitici ve eğlendirici kısa videolardan oluşan bir yeni nesil bir video içerik platformudur.

GAIN satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece GAIN satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Farklı bir GAIN ürünü alınıp alınmadığı incelenmelidir.

GAIN ürününün maksimum fiyatı sürekli değişmektedir.
GAIN ürününün minimum fiyatı sürekli değişmektedir.
GAIN'i 15 yaş üzerindeki herkes alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı buna dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Yerli-yabancı dizi ve filmler, belgeseller, haber, müzik, spor, eğlence programlarının yanı sıra canlı yayınlarla da kaliteli vakit geçirmek için Gain üyeliği satın alabilirsiniz.

GAİN’e ücretsiz olarak üye olabilir ve tüm GAİN Orijinal içeriklerinin ilk bölümlerini, seçilmiş programları ve canlı yayınları (sadece yayın saatinde) ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ancak Premium özelliklerden faydalanmak için üyelik satın almak zorundasınız.
GAIN satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde GAIN haricinde başka pinlerin de ve hediye kartlarının da satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: