Point Blank TG Satın Al - eTail TR

Point Blank TG Satın Al

Point Blank TG Nedir?

Point Blank TG, Point Blank oyunu içerisinde kullanılan ve farklı oyun içi eşyalara ulaşmak için kullanılan para birimidir. 

Point Blank TG satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Point Blank TG satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir. 
  • Alacağınız Point Blank TG’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Point Blank TG fiyatı:

  • Point Blank oyununun dağıtımcısı olan Nfinity Games’in belirlediği sınırlara,

  • Güncel döviz kurlarına,

  • Kar ve zarar endeksine,

göre değişiklik göstermektedir.

Point Blank TG’nin en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Point Blank TG'nin en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Point Blank TG, Point Blank oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Point Blank TG yükleyerek oyun içinde silah, cephane, zırh ya da kozmetik alışverişi yapılabilir ve oyun içerisindeki diğer ürünler satın alınabilir.
Point Blank TG satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Point Blank TG haricinde başka Epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: