CALL OF DUTY: MOBILE

CALL OF DUTY: MOBILE POINTS Nedir?

COD Puanları, Call of Duty: Mobile'da kullanabileceğiniz bir para birimidir ve becerilerinizi geliştirmek için kullanılan silah deneyimi kartları da dahil olmak üzere mağazadaki çeşitli öğeleri satın almak için kullanılır.

Call of Duty: Mobile Points satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Call of Duty: Mobile Points satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir. 
  • Alacağınız Call of Duty: Mobile Points’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.

Call of Duty: Mobile Points fiyatı:

  • Call of Duty: Mobile oyununun dağıtımcısı olan Activision'ın belirlediği sınırlara,

  • Güncel döviz kurlarına,

  • Kar ve zarar endeksine,

göre değişiklik göstermektedir.

Call of Duty: Mobile Points’in en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Call of Duty: Mobile Points'in en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Call of Duty: Mobile Points, Call of Duty: Mobile oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Call of Duty: Mobile Points yükleyerek oyun içinde kozmetik alışverişi yapabilir, deneyim kartları ve silahlar satın alabilirsiniz.
Call of Duty: Mobile Points satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Call of Duty: Mobile Points haricinde başka Epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: