GTA Online Shark Card Satın Al

GTA Online Shark Card Nedir?

Gta Online Shark Card, Gta Online oyununda kullanılan ve oyun içi bakiyeyi yükseltmek için kullanılan epindir.

GTA Online: Shark Card satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır:

  • Sadece GTA Online: Shark Card satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde de sitede SSL sertifikası olup olmadığı kontrol edilmeli ve 3D güvenli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız GTA Online: Shark Card miktarının yeterli miktarda alındığından emin olun. Az veya çok alımda zarara uğramaktan kaçınılmalıdır.

GTA Online: Shark Cash Kartların fiyatı aşağıdaki faktörlere göre değişmektedir;

  • Rockstar Games tarafından belirlenen fiyatları,
  • Güncel döviz kurları,
  • Kar ve zarar endeksi.
GTA Online: Shark Card'ın en yüksek biriminin fiyatı sürekli değişir.
GTA Online: Shark Card'ın en düşük biriminin fiyatı sürekli değişir.

15 yaşın üzerindeki herkes GTA Online: Shark Card'ı alabilir ve kullanabilir. Kredi kartı kullanımı dahil değildir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

GTA Online: Shark Card, GTA hesabına eklenebilen bir üründür. GTA oyunundaki bakiyeyi artırmak için bu kod kullanılır. GTA Online: Shark Cash Kartlarının son kullanma tarihi yoktur.
GTA Online: Shark Card satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Sitede satışa sunulan her ürün resmi distribütörler tarafından sağlanmakta ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini BDDK onaylı ödeme yöntemleri ile sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir.