Apex Legends Coin Satın Al - eTail TR

Apex Legends Coin Satın Al

Apex Coins Nedir?

Apex Coins, Apex Legends oyununda kullanılan para birimidir. Bu para birimi sayesinde oyun içerisinde çeşitli alışverişler yapılabilmektedir.

Apex Coins satın alınırken dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Bunlar:

  • Sadece Apex Coins satın alırken değil, herhangi bir internet alışverişinde sitede SSL sertifikasının varlığı kontrol edilmeli ve 3D güvenlikli ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.
  • Alacağınız Apex Coins’in yeteri miktarda alındığına emin olunmalı. Daha fazla ya da daha az satın alınma işleminde zarara girmekten kaçınılmalı.
Apex Coins’lerin fiyatı:
  • Apex Legends oyununun yayıncısı olan Electronic Arts’ın belirlediği sınırlara,
  • Güncel döviz kurlarına,
  • Kar ve zarar endeksine
Apex Coins’in en yüksek biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.
Apex Coins’in en düşük biriminin fiyatı sürekli olarak güncellenmektedir.

Apex Coins’i, Apex Legends oyununu oynamakta olan herkes için uygun bir oyun içi para birimi olup, 15 yaş üzerindeki her oyuncu alabilir ve kullanabilir. 18 yaşını aşmış herkes kredi kartı ile de alışveriş yapabilir.

Apex Legends oyununa Apex Coins yüklemek ve kullanmak, oyuncuları kozmetik olarak geliştirir. Her oyuncu kullandıkları ekipmanları ve benzeri eşyalarını süsleyerek daha da ön plana çıkmaya çalışır.
Apex Coins satın almak için eTail.com.tr kesinlikle güvenebileceğiniz bir platformdur. Site içerisinde satışı yapılmak üzere eklenilen her ürün, resmi dağıtımcılar tarafından temin edilmekte ve müşterilere sunulmaktadır. Müşterilerimiz BDDK onaylı ödeme yöntemleri üzerinden 3D Güvenlik onayı ile ödemelerini sorunsuz bir şekilde yapabilirler.

eTail.com.tr içerisinde Apex Coins haricinde başka epinlerin de satışı gerçekleştirilmektedir. Bunlar: