Legend Online Nedir?

Legend Oline oyunu 7 Road şirketi tarafından yapılmıştır. Bu oyunu Oasis Ganes 2014 yılında piyasaya çıkarmıştır. iOS ve Android platformları için uygun bir oyundur ve türü PVP olarak bilinir. Genellikle karakter kullanmayı ve görev yapmayı seven kişilere uygun bir oyundur ve çok oyunculu olarak oynanır. Oyun içerisinde farklı görevler bulunur. Bu görevler tamamlanarak karakter yetenekleri geliştirilerek farklı canavarlar ile savaşılır. Facebook’da çok oynanan bir oyun olması ile birlikte 2012 yılında Facebook’da en çok oynanan oyunlar arasında olarak bilinir. Web tabanlı bir MMORPG oyundur. Legend Online oyununda üç farklı asker bulunur ve her askerin kendine özel güçleri vardır. Oyun içerisinde şehir özelleştirmeleri de vardır ve bu şehir özelleştirmeleri ile yetenekleri de geliştirmek mümkündür. Savaşlardan elde edilen ganimetler ile karakter daha güçlü hale getirilir ve böylece rakiplerle savaşmak daha kolay olur. Legend Online’da kazanılan veya kaybedilen her oyun için belirli bir tecrübe puanı kazanılır. Tecrübe puanları ile Summoner’lar seviye atlar ve daha güçlü olurlar. Asker yeteneği dışında karaktere destek veren iki adet büyü eklenebilir. Hüküm puanı denilen şey ise oyunculara ekstra güç verir. Oyuncular hüküm puanı ile Rune kitabının sayfalarını doldurabilirler. Hüküm puanı kazanmak için bir oyuna girip kazanmak veya kaybetmek gerekir. Çok oyunculu olarak oynanan Legend Online oyunu arkadaşlar ile birlikte oynanınca daha zevkli bir hal alır.


Legend Online Yapımcısı Kimdir?

Legend Online oyununun yapımcısı 7 Road şirketidir. Bu şirket 2008 yılında Çin’de kurulmuştur. 100’den fazla ülkeye hizmet verir. Legend Online dışında Bombom ve Wartune oyununu geliştirip piyasa sunmuşlardır. 7 Road şirketinin CEO’sunun ismi Kai Cao’dur.


Legend Online Yılında Piyasaya Çıkmıştır?

Legend Online Türkiye’de ilk olarak 2012’de Facebook platformu üzerinde piyasaya çıkmıştır. MMORPG ve Pay To Win olan bu oyun Microsoft Windows, MacOS, Linux, iOS ve Android platformları için uygundur. Oyuna belirli sürelerde güncellemeler gelmeye devam etmektedir.


Legend Online 2021 Yılında Kaç Oyuncuya Ulaşmıştır?

Legend Online oyununun tam olarak oyuncu sayısı bilinmemektedir. Sadece bu oyunun 50 milyondan fazla oyuncuya sahip olduğu bilgisine ulaşılabilir.


Legend Online Karakterleri Nelerdir?

Legend Online oyununda 3 ana karakter sınıfı bulunur. Bunlar aşağıda liste halindedir.

Savaşçı = Savaşçı saldırı konusunda oldukça iyidir. Teknolojiktir ve savunma yeteneği güçlüdür. Takım oluşturmaya oldukça yatkın bir sınıftır.

Büyücü = Büyücü sihirli saldırılar konusunda uzmandır. Sihri ve yetenekleri iyi kullanır, güçlü DPS’e sahiptir ve kendini iyileştirebilir.

Yaycı = Uzaktan saldırı konusunda iyidir ve savaşçı gibi teknolojiyi iyi kullanır. Kritik saldırıları güçlüdür ve düşman kontrol yeteneği gelişmiştir.


Legend Online Ücretli Midir?

Legend Online tamamen ücretsiz olan bir MMORPG oyunudur ve Facebook üzerinden bu oyuna rahatlıkla erişim sağlanır.


Legend Online Oynayarak Para Kazanılır Mı?

 Bazı oyunlarda olduğu gibi Legend Online da direkt olarak gerçek para kazanmak zordur. Fakat oyuncular karakterlerini güçlendirerek farklı hesap satma sitelerinde hesaplarını diğer oyunculara gösterirler ve satarlar. Böylece gerçek para elde etmek mümkün olur.

   

Legend Online Hangi Yaş Aralıkları İçin Uygundur?

Legend Online oyununu oynamak için herhangi bir yaş aralığı belirtilmemiştir. Facebook hesabı olan herkes bu oyuna ulaşır. Facebook hesabı açmak için ise yaş sınırı 13’tür.


Legend Online Nasıl İndirilir?

Legend Online oyununu indirmek gerekmez. Web tarayıcı üzerinden direkt olarak bu oyunu oynamak mümkündür. Herhangi bir indirme işlemi yapılamaz.

   

Legend Online Oynamak İçin Sistem Gereksinimleri Nedir?


Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win XP, Win 7, Vista ve tüm Windows sistemleri

İşlemci: 2 GHz İşlemci

Ekran Kartı: Shader 2.0 destekli ve DirectX 9.0c destekli ekran kartları

Bellek: 1 GB RAM


Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Win XP, Win 7, Vista ve tüm Windows sistemleri

İşlemci: 3 GHz İşlemci

Ekran Kartı: GeForce 8800 veya eşdeğeri GPU DirectX 9.0c destekli 512+MB ekran kartı

Bellek: 2 GB RAM


Legend Online Telefonda Oynanır Mı?

Legend Online oyununun mobile sürümü vardır. Bu oyun iOS ve Android telefonlara kolaylıkla indirilir. iOS kullanıcıları App Store’a girerek arama kısmına ‘’Legend Online’’ yazarak bu oyunu indirirler. Android kullanıcıları ise bu oyunu Google Play Store’daki arama kısmına ‘’Legend Online’’ yazarak indirirler.


Legend Online Nasıl Oynanır?

Legend Online bir web tarayıcı oyunu olduğu için oynaması diğer oyunlardan daha kolaydır. Bilgisayarda oynanan Legend Online oyunu sadece fare kullanılarak oynanır. Telefonda oynanan Legend Online oyununda ise bir yere gitmek için veya görev almak için ekrana dokunmak yeterlidir. Görevler alınarak tamamlanır. Farklı yaratıklarla savaşarak seviye atlanır. Seviye atladıkça karakterin yetenekleri geliştirilerek daha güçlü yaratıklar ile savaşılabilir. Farklı bina geliştirmeleri de karakterinizi güçlendirir. Oyundaki diğer oyuncularla daha kolay savaşmak için bazı kullanıcılar oyuna gerçek para yatırırlar. Bu para yatırma işlemi ile karakterlerini daha hızlı geliştirerek oyunda en iyiler arasına girebilirler. Altın oyun içerisindeki en genel para birimidir ve bu para birimi ile inşaat geliştirme, teknoloji geliştirme, ekipman güçlendirme ve asker alma gibi işlemler yapılabilir.


Legend Online Oyununun Konusu Nedir?

Legend Online dünyasında efsanevi tanrıların zamanındaki şeytanın bütün kötülükleri kutsaması üzerine tanrıların çatışması anlatılır. Dünya daha farklı bir yerdir ve yaratıklar cehennemden gelerek iyiliğe karşı savaşırlar. Bütün ülke karanlıklarla kaplıdır ve şeytanların istilası her tarafı sarmıştır. Felaket yakına geldiği zaman kahramanlar toplandı ve insanlığı kurtarmak için harekete geçtiler. Adalet veya kötülük arasındaki seçim yapılmalı.


Legend Online Elmas Nedir?

Legend Online oyununda kullanılan oyun içi para birimi elmastır. Elmas gerçek para ile satın alınır. Elmas oyun içerisindeki markette en çok tüketilen para birimidir. Marketten eşya alma, ihale işlemleri ve ödemeli posta işlemlerinde Elmas para birimi kullanılır. Altın oyun içindeki en genel para birimidir ve inşaat geliştirme, teknoloji geliştirme, ekipman güçlendirme ve asker alma işlemlerinde kullanılır. Madalya oyundaki özel bir para birimidir. Madalya marketteki değiştirme alanında nadir olarak değiştirilir. Labirent Parası Yeraltı Labirenti’ne gidilerek elde edilen bir para birimidir. Kristal ise akademide teknolojinin seviyesini arttırmak için kullanılır.


Legend Online Elmas Nasıl Alınır?

Legend Online oyunundaki Elmas para birimini satın almak için takip edilecek adımlar aşağıdaki gibidir;

- eTail.com.tr sayfasının en üstünde yer alan kısımdan "Epin" kategorisine tıklanır.

- Listede çıkan "Legend Online Elmas" kısmına tıklanır.

- Sayfa açılınca satın almak istenilen elmas miktarı seçilir ve "sepete ekle" butonuna tıklanır.

- Sağ üst köşede bulunan "Sepet" kısmına tıklanır ve alışveriş gerçekleştirilir.


Bu anlatılan adımları hızlıca geçmek için buradaki bağlantıyı kullanarak hızlıca Legend Online Elmas Satın Al!Legend Online Oyununa Benzer Diğer Oyunlar Nelerdir?

Legend Online MMORPG tarzında bir oyundur. Aşağıda Legend Online benzeri oyunlar liste halindedir.


   Knight Online Nedir?
Knight Online, Mgame tarafından geliştirilen Güney Kore merkezli bir MMORPG oyunudur....
Playstation PSN Hediye Kartı Nedir?
Playstation PSN hediye kartı, Playstation Store üzerinden alışveriş yapılmasına imkan sağlar. Bu hediye kartları kimi zaman bakiye olarak farklı kulla...