Assetto Corsa - Porsche Pack I PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Assetto Corsa - Porsche Pack I

Assetto Corsa - Porsche Pack I
*PORSCHE PAKETİ HACİM 1*
Zorlu sim yarışları dünyasından 12 yıldan fazla bir süre uzak kaldıktan sonra, Porsche Markası nihayet Assetto Corsa'ya geliyor ve Kunos Simulazioni, prestijli otomobil üreticisi ile yakın ve resmi bir ortaklık içinde aşağıdakileri içerecek bir dizi üç DLC paketi yayınlamak için çalışıyor. Görkemli tarihi boyunca Porsche tarafından şimdiye kadarki en doğru Porsche sanal deneyimini sağlamak amacıyla yaratılan en ikonik, otantik, harika arabalar.

Porsche Pack Volume 1, yol otomobilleri, hiper otomobiller ve modern otomobiller arasında mükemmel bir karışım sunmak amacıyla, şimdiye kadar yaratılmış en ikonik Porsche otomobillerinden bazılarını ve Porsche 2016 serisinin en yeni modellerinden bazılarını tanıtıyor. ve tarihi GT ve yarış modelleri.

*ARABALAR*

*Porsche 911 Carrera S*

911, onlarca yıldır dünyanın en çok satan spor otomobili olmuştur. 2015 yılında, yeni nesil bu liderliği daha da genişletmek için geldi. Yenilikçi turbo düz motorlar, performans ve konfor arasında daha da geniş bir dağılıma sahip gelişmiş bir şasi ile bunun için fazlasıyla iyi donanımlıdır. Hem motor yarışlarında hem de üretim spor otomobillerinde turbo motorlarla ilgili kırk yılı aşkın deneyim sayesinde, 911 Carrera S'deki yeni motorlar gelişmiş performans, daha da duygusal sürüş keyfi ve daha yüksek verimlilik sunuyor. Arkada 420 hp (309 kW) güç serbest bırakılmayı ve sportif itiş gücüne dönüştürülmeyi bekliyor. 911 Carrera S'nin daha büyük gücü, modifiye edilmiş kompresörlere sahip turboşarjlardan, özel bir egzoz sisteminden ve ayarlanmış motor yönetiminden kaynaklanmaktadır. Yeni 911 aynı zamanda etkileyici bir performansa sahip: Porsche-Doppelkupplung (PDK) ve Sport Chrono Paketine sahip 911 Carrera S, sıfırdan 100 km/s hıza sadece 3,9 saniyede vitrin disiplinini gerçekleştiriyor. Bu, Carrera ailesindeki sihirli dört saniyelik işareti alt eden ilk 911 olduğu anlamına gelir. Ayrıca azami hız daha da arttı: 911 Carrera S şimdi akıllara durgunluk veren 308 km/s hıza ulaşıyor. Sonuç olarak, 911 Carrera S, çok yönlü spor otomobillerin sürüş dinamikleri için bir kez daha standartları belirliyor ve günlük konfor ile pist performansı arasındaki farkı daha da artırıyor.

*Porsche 918 Spyder*

918 Spyder, Porsche fikrinin özünü temsil ediyor: soyağacı motor yarışları teknolojisini mükemmel günlük kullanımla ve maksimum performansı minimum tüketimle birleştiriyor.
918 Spyder, motor sporlarıyla yakın bağlarını çeşitli şekillerde ortaya koyuyor. Seri üretim uzmanlarıyla işbirliği içinde yarış arabaları yapan Porsche mühendisleri tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. 2014 yılında Le Mans'ta yapılan 24 saatlik yarış için Porsche yarış arabalarının geliştirilmesinden elde edilen büyük bir içgörü, böylece 918 Spyder'a entegre edildi - ve tam tersi. Ayrıca, süper spor otomobilin birçok parçası, motor sporları araçlarının tedarikçisi olarak kanıtlanmış bir sicile sahip üreticilerden gelmektedir.
Ana tahrik kaynağı, 608 hp (447 kW) güç üreten 4.6 litrelik sekiz silindirli motordur. Motor, doğrudan başarılı RS Spyder'ın güç ünitesinden türetilmiştir ve bu da motorun neden 9.150 dev/dak'ya kadar motor devri sağlayabildiğini açıklamaktadır. V8 motoru, 115 kW'lık bir elektrik motoru ve içten yanmalı motorla bağlantı görevi gören bir ayrıştırıcı içeren hibrit modüle bağlanmıştır. 95 kW'lık ek bir elektrik motoru ön aksı tahrik ediyor. Paralel hibrit konfigürasyonu nedeniyle 918 Spyder, arka aksta ayrı ayrı yanmalı motor veya elektrikli motorlarla veya her iki tahrikle birlikte çalıştırılabilir, böylece toplam 887 hp (652 kW) güç elde edilebilir. 0'dan 100 km/s hıza 2,6 saniyede ulaşılır ve azami hıza 345 km/s'de ulaşılır.
Otomobilin boş ağırlığı yaklaşık 1.640 kg'dır ki bu, bu performans sınıfındaki bir hibrit araç için mükemmel bir düşük ağırlıktır. Aktarma organları bileşenleri ve 50 kg'ın üzerindeki tüm bileşenler, araç içinde mümkün olduğunca alçak ve merkezi olarak yerleştirilmiştir. Bu, sürüş için ideal olan yaklaşık tekerlek göbeği yüksekliğinde son derece düşük bir ağırlık merkezi ile birlikte arka aksta yüzde 57 ve ön aksta yüzde 43'lük hafif arka uç önyargılı bir aks yükü dağılımı ile sonuçlanır. dinamikler.
Tüm bunlar, 918 Spyder'a yarış pistinde üstün bir performans kazandırmaya hizmet ediyor. Küresel yol homologasyonuna sahip ilk araç olan 918 Spyder, Nürburgring Nordschleife çevresindeki 20,6 kilometrelik turu yedi dakikadan kısa bir sürede fethetti. Tam altı dakika 57 saniyelik bir süreye ulaşan süper spor otomobil, bir önceki rekorun 14 saniye gerisinde kaldı.

*Porsche 911 Carrera RSR 3.0*
Tüm zamanların en heyecan verici 911'ini seçerken, Porsche 911 Carrera RSR en üstte çıkıyordu. 911 Carrera RS homologasyon modeline dayanan RSR, 1972'de, performansı öncekilerden çok daha üstün olan bir Grup 4 yarış arabası olarak inşa edildi.
Ön ve arka kanatlar beş santimetre daha genişti ve yağ soğutucusu, üretilen 55 911 Carrera RSR'lerin gücünü görsel olarak vurgulayan otomobilin ön ucunun altına yerleştirildi. Aracın arka tarafında, çift ateşleme ve daha büyük valfler ve silindirler sayesinde performansı 8.000 dev / dak'da 330 hp'ye yükseltilmiş deplasmanlı altı silindirli bir motor vardı.
Porsche fabrikaları ekibi, 1973 Üreticiler Dünya Prototip Şampiyonası'nda 911 Carrera RSR ile yarıştı. Şimdiye kadar düzenlenen son Targa Florio Dünya Şampiyonası yarışında, fabrika arabaları, büyük yol yarışı döneminin sonunu belirleyen tarihi bir genel zafere (Müller/van Lennep) ulaştı. Bunu, Vallelunga'nın 6 saatinde ve Dijon ve Spa'nın 1000 kilometresinde daha fazla GT zaferi izledi. Müşteri ekipleri ayrıca 911 Carrera RSR ile motor sporları etkinliklerine katılarak 1973'te Daytona'nın 24 saatini ve diğerlerinin yanı sıra Avrupa ve Almanya Ralli Şampiyonalarını kazandı. Porsche için bu, müşteri yarışlarında yeni bir çağın başlangıcını müjdeledi.

*Porsche 718 Cayman S*

Ortadan motorlu spor coupé 718 Cayman'ın yeniden geliştirilmiş üçüncü nesli, öncekilerden daha çarpıcı, atletik ve verimli bir görünüme sahiptir. Ve -ilk kez- önceki nesillerde olduğu gibi altı silindirli motorlar yerine turboşarjlı dört silindirli düz motorlara sahip olmasına rağmen, performans aslında önemli ölçüde iyileşmiştir. 718 Cayman S modeli, 2,5 litre hacme sahip 350 hp (257 kW) güç sağlar. Yeni motorun muazzam torku, düşük devirlerde bile sürüş keyfi ve çeviklik vaat ediyor. 718 Cayman S'nin 2,5 litrelik motorunda, şimdiye kadar yalnızca 911 Turbo'da kullanılan bir teknoloji olan değişken türbin geometrili (VTG) bir turboşarj bulunur. 1.900 ile 4.500 dev/dak arasındaki motor devirlerinde krank miline 420 Nm'ye kadar (ekstra 50 Nm) verir. Sürücü için bu, tüm motor devir aralıklarında daha da iyi tork anlamına gelir. PDK ve isteğe bağlı Sport Chrono Paketine sahip 718 Cayman, sıfırdan 100 km/s'ye 4,7 saniyede koşar. Porsche-Doppelkupplung (PDK) ve isteğe bağlı Sport Chrono Paketine sahip 718 Cayman S, sıfırdan 100 km/s'ye 4,2 saniyede koşar. En yüksek hız 285 km/s'dir.
Sürüş dinamikleri açısından 718 Cayman S, klasik 718 yarış arabalarının izini sürüyor. Olağanüstü çeviklikleri sayesinde tarihi ortadan motorlu spor otomobiller, 1950'ler ve 1960'larda Targa Florio ve Le Mans gibi sayısız yarış kazandı. Tamamen yeniden ayarlanmış şaside yanal sertlik ve tekerlek takibi iyileştirildi; yaylar ve stabilizatörler daha sıkı olacak şekilde tasarlanmış ve amortisörlerin ayarı revize edilmiştir. Yüzde on daha doğrudan olacak şekilde yapılandırılan direksiyon, çevikliği ve sürüş keyfini artırıyor. Yarım inç daha geniş olan arka tekerlekler, yeniden geliştirilmiş lastiklerle birlikte artan yanal kuvvet potansiyeli ve dolayısıyla daha fazla viraj dengesi sağlar.

*Porsche 917/30 Spyder*

Porsche 917/30 Spyder, olağanüstü performansını on iki silindirli çift turbo motoruna borçluydu. Sıkı bir şekilde düzenlenmiş Avrupa motor sporları serisinin aksine, CanAm serisi, ağırlık veya yer değiştirme limitleri açısından teknisyenlerin yaratıcılığına hiçbir kısıtlama getirmedi. Porsche yarış motoru tasarımcısı Hans Mezger'i destekleyen ekip, bu nedenle, 917/30'un on iki silindirli turbo motorunun kararlı bir şekilde 1.100 ila 1.400 hp ve 1.210 Newton maksimum tork üretmesini sağlamak için hileler kutusunun derinliklerine inmeyi başardı. sıfırdan 100 km/sa hıza yalnızca 2,4 saniyede, 200 işaretine yalnızca 5,4 saniyede ve 300 km/sa hıza ulaşmak için yalnızca 11,3 saniyede olağanüstü hızlanma garanti edilir.
Ve hepsinden öte, Porsche 917/30 Spyder'ın turboşarjı, burgulu devrelerde bile son derece güvenilir olduğunu kanıtladı. Porsche sürücüsü Mark Donohue, McLaren ve Chevrolet rakiplerini o kadar kapsamlı bir şekilde yendi ki, yarış arabası aynı derecede nadir ve imrenilen "yenilmez" unvanını aldı. Hızlı ve güvenilir Porsche 917/30 Spyder'ın 1974'te tekrar yarışa girmesini yalnızca CanAm serisi kuralları engelledi. Ancak Porsche 917/30 Spyder, 1973 yarış sezonundan sonra bile çok konuşuldu.
1975'te Mark Donohue, aerodinamik olarak optimize edilmiş 917/30'da Talladega, Alabama'da yeni bir dünya tur rekoru kırdı. Amerikalının en hızlı turunun mutlak azami hızı 385,85 km/s idi.
Bugün, yarış arabası, müze koleksiyonunun en önemli parçası olarak kabul edilen Zuffenhausen'deki Porsche Müzesi'nde hayranlıkla izlenebilir. 917/30 ayrıca Rolling Porsche Müzesi'nin bir parçası olarak marka elçisi olarak düzenli olarak dünyayı geziyor.

*Porsche 935/78 'Moby Dick'*

1976'da Porsche mühendisleri, FIA Grup 5 Üreticiler Dünya Şampiyonası'nın uzun mesafe yarışlarına hükmedecek olan 911 Turbo'ya dayalı bir yarış arabası geliştirdiler: Porsche 935. Bu geliştirme projesinin öne çıkan özelliği efsanevi Porsche idi. 1978'den 935/78 – tüm zamanların en güçlü 911'i. Geniş, uzun kuyruklu gövdesi nedeniyle "Moby Dick" olarak adlandırılan bu güç merkezi ile önceki modeller arasındaki farklar, diğer şeylerin yanı sıra modifiye edilmiş bir çerçeve, aerodinamik olarak geliştirilmiş gövde ve sağdan direksiyondu. Motorun performansını ve dayanıklılığını geliştirmek amacıyla Weissach mühendisleri, rekabeti ayakta bırakacak bir güç ünitesi geliştirdiler. Önceki modeller silindir kapağı bakımıyla ilgili sorunlarla karşılaştığından, bunlar artık basitçe birbirine kaynaklanmıştı. Soğutma için de bir uzlaşma bulunması gerekiyordu. Böylece su kafaları soğuttu ve hava silindirleri soğutdu. Yeni tanıtılan dört valf teknolojisiyle, altı silindirli yatay olarak zıt motor, iki ara soğutmalı turboşarja dayanıyordu. Yer değiştirmenin 3.211 cm³'e çıkarılması, 845 hp'lik kaba güçle sonuçlandı. Devam eden hakimiyeti nedeniyle, Porsche 1978'de uzun mesafe Dünya Şampiyonasından çekildi, bu da "Moby Dick" in sadece bir avuç gezi gördüğü anlamına geliyordu. Yarış arabası, Le Mans'ta Mulsanne Düzlüğü'nde 366 km/s gibi inanılmaz bir hız elde etti, ancak sonunda pilotları Manfred Schurti ve Rolf Stommelen teknik sorunlar nedeniyle sekizinci sırada tamamladı. Porsche 935/78'in büyük başarıları, özel Kremer ekibinin bir parçası olarak 1978'e kadar elde edilmedi.

*Porsche Cayman GT4 Clubsport*

Ortadan motorlu hafif spor otomobil Cayman GT4'ü ​​temel alan Porsche Motorsport, yalnızca pist için bir yarış versiyonu geliştirdi. Tıpkı sürücüleri gibi performans için tasarlandı. Cayman GT4 Clubsport, 385 hp (283 kW) güç ve 420 Nm maksimum tork ile 3,8 litrelik ortaya monteli düz altılı bir motordan güç alıyor. 295 km/s azami hıza ulaşıyor.
Yarış versiyonu, direksiyon simidinde vites değiştirme kanatçıkları ve mekanik bir arka aks kilitleme diferansiyeli olan bir Porsche çift kavramalı şanzımana sahiptir. Hafif süspansiyonlu ön aks sistemi, Porsche'nin dünya çapındaki 20 tek marka şampiyonasında kampanyaya katılan büyük 911 GT3 Cup kardeşinden alınmıştır. Etkileyici yarış fren sistemi, çapı 380 milimetre olan her yönden çelik fren diskleriyle donatılmıştır.
Teraziyi sadece 2866 libre devirmek. (1.300 kilogram), fabrikadan kaynaklı güvenlik kafesi, yarış arabası koltuğu ve altı noktalı emniyet kemeri ile teslim edilen Cayman GT4 Clubsport, gerçekten hafiftir ve araca benzersiz bir çeviklik ve sürüş dinamikleri sağlar. parça.

Assetto Corsa - Porsche Pack I PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Assetto Corsa - Porsche Pack I bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

END-USER LICENSE AGREEMENT (EULA) THE USE OF THIS SOFTWARE IS NOT ALLOWED IN ANY WAY IN PUBLIC, AND/OR FOR PROMOTIONAL, ENTERTAINMENT, TRAINING, EDUCATIONAL OR COMMERCIAL PURPOSES, FOR FREE OR NOT, WITHOUT AN EXPLICITE, WRITTE PERMISSION PROVIDED BY KUNOS SIMULAZIONI SRL. This is a legal agreement between you (

Assetto Corsa - Porsche Pack I
*PORSCHE PAKETİ HACİM 1*
Zorlu sim yarışları dünyasından 12 yıldan fazla bir süre uzak kaldıktan sonra, Porsche Markası nihayet Assetto Corsa'ya geliyor ve Kunos Simulazioni, prestijli otomobil üreticisi ile yakın ve resmi bir ortaklık içinde aşağıdakileri içerecek bir dizi üç DLC paketi yayınlamak için çalışıyor. Görkemli tarihi boyunca Porsche tarafından şimdiye kadarki en doğru Porsche sanal deneyimini sağlamak amacıyla yaratılan en ikonik, otantik, harika arabalar.

Porsche Pack Volume 1, yol otomobilleri, hiper otomobiller ve modern otomobiller arasında mükemmel bir karışım sunmak amacıyla, şimdiye kadar yaratılmış en ikonik Porsche otomobillerinden bazılarını ve Porsche 2016 serisinin en yeni modellerinden bazılarını tanıtıyor. ve tarihi GT ve yarış modelleri.

*ARABALAR*

*Porsche 911 Carrera S*

911, onlarca yıldır dünyanın en çok satan spor otomobili olmuştur. 2015 yılında, yeni nesil bu liderliği daha da genişletmek için geldi. Yenilikçi turbo düz motorlar, performans ve konfor arasında daha da geniş bir dağılıma sahip gelişmiş bir şasi ile bunun için fazlasıyla iyi donanımlıdır. Hem motor yarışlarında hem de üretim spor otomobillerinde turbo motorlarla ilgili kırk yılı aşkın deneyim sayesinde, 911 Carrera S'deki yeni motorlar gelişmiş performans, daha da duygusal sürüş keyfi ve daha yüksek verimlilik sunuyor. Arkada 420 hp (309 kW) güç serbest bırakılmayı ve sportif itiş gücüne dönüştürülmeyi bekliyor. 911 Carrera S'nin daha büyük gücü, modifiye edilmiş kompresörlere sahip turboşarjlardan, özel bir egzoz sisteminden ve ayarlanmış motor yönetiminden kaynaklanmaktadır. Yeni 911 aynı zamanda etkileyici bir performansa sahip: Porsche-Doppelkupplung (PDK) ve Sport Chrono Paketine sahip 911 Carrera S, sıfırdan 100 km/s hıza sadece 3,9 saniyede vitrin disiplinini gerçekleştiriyor. Bu, Carrera ailesindeki sihirli dört saniyelik işareti alt eden ilk 911 olduğu anlamına gelir. Ayrıca azami hız daha da arttı: 911 Carrera S şimdi akıllara durgunluk veren 308 km/s hıza ulaşıyor. Sonuç olarak, 911 Carrera S, çok yönlü spor otomobillerin sürüş dinamikleri için bir kez daha standartları belirliyor ve günlük konfor ile pist performansı arasındaki farkı daha da artırıyor.

*Porsche 918 Spyder*

918 Spyder, Porsche fikrinin özünü temsil ediyor: soyağacı motor yarışları teknolojisini mükemmel günlük kullanımla ve maksimum performansı minimum tüketimle birleştiriyor.
918 Spyder, motor sporlarıyla yakın bağlarını çeşitli şekillerde ortaya koyuyor. Seri üretim uzmanlarıyla işbirliği içinde yarış arabaları yapan Porsche mühendisleri tarafından tasarlanmış, geliştirilmiş ve üretilmiştir. 2014 yılında Le Mans'ta yapılan 24 saatlik yarış için Porsche yarış arabalarının geliştirilmesinden elde edilen büyük bir içgörü, böylece 918 Spyder'a entegre edildi - ve tam tersi. Ayrıca, süper spor otomobilin birçok parçası, motor sporları araçlarının tedarikçisi olarak kanıtlanmış bir sicile sahip üreticilerden gelmektedir.
Ana tahrik kaynağı, 608 hp (447 kW) güç üreten 4.6 litrelik sekiz silindirli motordur. Motor, doğrudan başarılı RS Spyder'ın güç ünitesinden türetilmiştir ve bu da motorun neden 9.150 dev/dak'ya kadar motor devri sağlayabildiğini açıklamaktadır. V8 motoru, 115 kW'lık bir elektrik motoru ve içten yanmalı motorla bağlantı görevi gören bir ayrıştırıcı içeren hibrit modüle bağlanmıştır. 95 kW'lık ek bir elektrik motoru ön aksı tahrik ediyor. Paralel hibrit konfigürasyonu nedeniyle 918 Spyder, arka aksta ayrı ayrı yanmalı motor veya elektrikli motorlarla veya her iki tahrikle birlikte çalıştırılabilir, böylece toplam 887 hp (652 kW) güç elde edilebilir. 0'dan 100 km/s hıza 2,6 saniyede ulaşılır ve azami hıza 345 km/s'de ulaşılır.
Otomobilin boş ağırlığı yaklaşık 1.640 kg'dır ki bu, bu performans sınıfındaki bir hibrit araç için mükemmel bir düşük ağırlıktır. Aktarma organları bileşenleri ve 50 kg'ın üzerindeki tüm bileşenler, araç içinde mümkün olduğunca alçak ve merkezi olarak yerleştirilmiştir. Bu, sürüş için ideal olan yaklaşık tekerlek göbeği yüksekliğinde son derece düşük bir ağırlık merkezi ile birlikte arka aksta yüzde 57 ve ön aksta yüzde 43'lük hafif arka uç önyargılı bir aks yükü dağılımı ile sonuçlanır. dinamikler.
Tüm bunlar, 918 Spyder'a yarış pistinde üstün bir performans kazandırmaya hizmet ediyor. Küresel yol homologasyonuna sahip ilk araç olan 918 Spyder, Nürburgring Nordschleife çevresindeki 20,6 kilometrelik turu yedi dakikadan kısa bir sürede fethetti. Tam altı dakika 57 saniyelik bir süreye ulaşan süper spor otomobil, bir önceki rekorun 14 saniye gerisinde kaldı.

*Porsche 911 Carrera RSR 3.0*
Tüm zamanların en heyecan verici 911'ini seçerken, Porsche 911 Carrera RSR en üstte çıkıyordu. 911 Carrera RS homologasyon modeline dayanan RSR, 1972'de, performansı öncekilerden çok daha üstün olan bir Grup 4 yarış arabası olarak inşa edildi.
Ön ve arka kanatlar beş santimetre daha genişti ve yağ soğutucusu, üretilen 55 911 Carrera RSR'lerin gücünü görsel olarak vurgulayan otomobilin ön ucunun altına yerleştirildi. Aracın arka tarafında, çift ateşleme ve daha büyük valfler ve silindirler sayesinde performansı 8.000 dev / dak'da 330 hp'ye yükseltilmiş deplasmanlı altı silindirli bir motor vardı.
Porsche fabrikaları ekibi, 1973 Üreticiler Dünya Prototip Şampiyonası'nda 911 Carrera RSR ile yarıştı. Şimdiye kadar düzenlenen son Targa Florio Dünya Şampiyonası yarışında, fabrika arabaları, büyük yol yarışı döneminin sonunu belirleyen tarihi bir genel zafere (Müller/van Lennep) ulaştı. Bunu, Vallelunga'nın 6 saatinde ve Dijon ve Spa'nın 1000 kilometresinde daha fazla GT zaferi izledi. Müşteri ekipleri ayrıca 911 Carrera RSR ile motor sporları etkinliklerine katılarak 1973'te Daytona'nın 24 saatini ve diğerlerinin yanı sıra Avrupa ve Almanya Ralli Şampiyonalarını kazandı. Porsche için bu, müşteri yarışlarında yeni bir çağın başlangıcını müjdeledi.

*Porsche 718 Cayman S*

Ortadan motorlu spor coupé 718 Cayman'ın yeniden geliştirilmiş üçüncü nesli, öncekilerden daha çarpıcı, atletik ve verimli bir görünüme sahiptir. Ve -ilk kez- önceki nesillerde olduğu gibi altı silindirli motorlar yerine turboşarjlı dört silindirli düz motorlara sahip olmasına rağmen, performans aslında önemli ölçüde iyileşmiştir. 718 Cayman S modeli, 2,5 litre hacme sahip 350 hp (257 kW) güç sağlar. Yeni motorun muazzam torku, düşük devirlerde bile sürüş keyfi ve çeviklik vaat ediyor. 718 Cayman S'nin 2,5 litrelik motorunda, şimdiye kadar yalnızca 911 Turbo'da kullanılan bir teknoloji olan değişken türbin geometrili (VTG) bir turboşarj bulunur. 1.900 ile 4.500 dev/dak arasındaki motor devirlerinde krank miline 420 Nm'ye kadar (ekstra 50 Nm) verir. Sürücü için bu, tüm motor devir aralıklarında daha da iyi tork anlamına gelir. PDK ve isteğe bağlı Sport Chrono Paketine sahip 718 Cayman, sıfırdan 100 km/s'ye 4,7 saniyede koşar. Porsche-Doppelkupplung (PDK) ve isteğe bağlı Sport Chrono Paketine sahip 718 Cayman S, sıfırdan 100 km/s'ye 4,2 saniyede koşar. En yüksek hız 285 km/s'dir.
Sürüş dinamikleri açısından 718 Cayman S, klasik 718 yarış arabalarının izini sürüyor. Olağanüstü çeviklikleri sayesinde tarihi ortadan motorlu spor otomobiller, 1950'ler ve 1960'larda Targa Florio ve Le Mans gibi sayısız yarış kazandı. Tamamen yeniden ayarlanmış şaside yanal sertlik ve tekerlek takibi iyileştirildi; yaylar ve stabilizatörler daha sıkı olacak şekilde tasarlanmış ve amortisörlerin ayarı revize edilmiştir. Yüzde on daha doğrudan olacak şekilde yapılandırılan direksiyon, çevikliği ve sürüş keyfini artırıyor. Yarım inç daha geniş olan arka tekerlekler, yeniden geliştirilmiş lastiklerle birlikte artan yanal kuvvet potansiyeli ve dolayısıyla daha fazla viraj dengesi sağlar.

*Porsche 917/30 Spyder*

Porsche 917/30 Spyder, olağanüstü performansını on iki silindirli çift turbo motoruna borçluydu. Sıkı bir şekilde düzenlenmiş Avrupa motor sporları serisinin aksine, CanAm serisi, ağırlık veya yer değiştirme limitleri açısından teknisyenlerin yaratıcılığına hiçbir kısıtlama getirmedi. Porsche yarış motoru tasarımcısı Hans Mezger'i destekleyen ekip, bu nedenle, 917/30'un on iki silindirli turbo motorunun kararlı bir şekilde 1.100 ila 1.400 hp ve 1.210 Newton maksimum tork üretmesini sağlamak için hileler kutusunun derinliklerine inmeyi başardı. sıfırdan 100 km/sa hıza yalnızca 2,4 saniyede, 200 işaretine yalnızca 5,4 saniyede ve 300 km/sa hıza ulaşmak için yalnızca 11,3 saniyede olağanüstü hızlanma garanti edilir.
Ve hepsinden öte, Porsche 917/30 Spyder'ın turboşarjı, burgulu devrelerde bile son derece güvenilir olduğunu kanıtladı. Porsche sürücüsü Mark Donohue, McLaren ve Chevrolet rakiplerini o kadar kapsamlı bir şekilde yendi ki, yarış arabası aynı derecede nadir ve imrenilen "yenilmez" unvanını aldı. Hızlı ve güvenilir Porsche 917/30 Spyder'ın 1974'te tekrar yarışa girmesini yalnızca CanAm serisi kuralları engelledi. Ancak Porsche 917/30 Spyder, 1973 yarış sezonundan sonra bile çok konuşuldu.
1975'te Mark Donohue, aerodinamik olarak optimize edilmiş 917/30'da Talladega, Alabama'da yeni bir dünya tur rekoru kırdı. Amerikalının en hızlı turunun mutlak azami hızı 385,85 km/s idi.
Bugün, yarış arabası, müze koleksiyonunun en önemli parçası olarak kabul edilen Zuffenhausen'deki Porsche Müzesi'nde hayranlıkla izlenebilir. 917/30 ayrıca Rolling Porsche Müzesi'nin bir parçası olarak marka elçisi olarak düzenli olarak dünyayı geziyor.

*Porsche 935/78 'Moby Dick'*

1976'da Porsche mühendisleri, FIA Grup 5 Üreticiler Dünya Şampiyonası'nın uzun mesafe yarışlarına hükmedecek olan 911 Turbo'ya dayalı bir yarış arabası geliştirdiler: Porsche 935. Bu geliştirme projesinin öne çıkan özelliği efsanevi Porsche idi. 1978'den 935/78 – tüm zamanların en güçlü 911'i. Geniş, uzun kuyruklu gövdesi nedeniyle "Moby Dick" olarak adlandırılan bu güç merkezi ile önceki modeller arasındaki farklar, diğer şeylerin yanı sıra modifiye edilmiş bir çerçeve, aerodinamik olarak geliştirilmiş gövde ve sağdan direksiyondu. Motorun performansını ve dayanıklılığını geliştirmek amacıyla Weissach mühendisleri, rekabeti ayakta bırakacak bir güç ünitesi geliştirdiler. Önceki modeller silindir kapağı bakımıyla ilgili sorunlarla karşılaştığından, bunlar artık basitçe birbirine kaynaklanmıştı. Soğutma için de bir uzlaşma bulunması gerekiyordu. Böylece su kafaları soğuttu ve hava silindirleri soğutdu. Yeni tanıtılan dört valf teknolojisiyle, altı silindirli yatay olarak zıt motor, iki ara soğutmalı turboşarja dayanıyordu. Yer değiştirmenin 3.211 cm³'e çıkarılması, 845 hp'lik kaba güçle sonuçlandı. Devam eden hakimiyeti nedeniyle, Porsche 1978'de uzun mesafe Dünya Şampiyonasından çekildi, bu da "Moby Dick" in sadece bir avuç gezi gördüğü anlamına geliyordu. Yarış arabası, Le Mans'ta Mulsanne Düzlüğü'nde 366 km/s gibi inanılmaz bir hız elde etti, ancak sonunda pilotları Manfred Schurti ve Rolf Stommelen teknik sorunlar nedeniyle sekizinci sırada tamamladı. Porsche 935/78'in büyük başarıları, özel Kremer ekibinin bir parçası olarak 1978'e kadar elde edilmedi.

*Porsche Cayman GT4 Clubsport*

Ortadan motorlu hafif spor otomobil Cayman GT4'ü ​​temel alan Porsche Motorsport, yalnızca pist için bir yarış versiyonu geliştirdi. Tıpkı sürücüleri gibi performans için tasarlandı. Cayman GT4 Clubsport, 385 hp (283 kW) güç ve 420 Nm maksimum tork ile 3,8 litrelik ortaya monteli düz altılı bir motordan güç alıyor. 295 km/s azami hıza ulaşıyor.
Yarış versiyonu, direksiyon simidinde vites değiştirme kanatçıkları ve mekanik bir arka aks kilitleme diferansiyeli olan bir Porsche çift kavramalı şanzımana sahiptir. Hafif süspansiyonlu ön aks sistemi, Porsche'nin dünya çapındaki 20 tek marka şampiyonasında kampanyaya katılan büyük 911 GT3 Cup kardeşinden alınmıştır. Etkileyici yarış fren sistemi, çapı 380 milimetre olan her yönden çelik fren diskleriyle donatılmıştır.
Teraziyi sadece 2866 libre devirmek. (1.300 kilogram), fabrikadan kaynaklı güvenlik kafesi, yarış arabası koltuğu ve altı noktalı emniyet kemeri ile teslim edilen Cayman GT4 Clubsport, gerçekten hafiftir ve araca benzersiz bir çeviklik ve sürüş dinamikleri sağlar. parça.

Assetto Corsa - Porsche Pack I PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Assetto Corsa - Porsche Pack I bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

END-USER LICENSE AGREEMENT (EULA) THE USE OF THIS SOFTWARE IS NOT ALLOWED IN ANY WAY IN PUBLIC, AND/OR FOR PROMOTIONAL, ENTERTAINMENT, TRAINING, EDUCATIONAL OR COMMERCIAL PURPOSES, FOR FREE OR NOT, WITHOUT AN EXPLICITE, WRITTE PERMISSION PROVIDED BY KUNOS SIMULAZIONI SRL. This is a legal agreement between you (