Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

Steam’de ücretli bir oyunu satın almak için birçok yola başvurabilirsiniz. Örneğin https://etail.com.tr/ sitesinden güvenli bir şekilde doğrudan oyunun kodunu alabilirsiniz. Ancak, doğrudan oyunu satın almak istemiyorsanız da Steam’in sunduğu ve oldukça kullanışlı olan Steam Cüzdan Kodu yöntemini kullanabilirsiniz.

Örneğin:

Cyberpunk, Resident Evil Village, Fifa 2022 gibi en yeni  PC oyunlarını, Steam Cüzdan Kodu ile Satın Alabilirsiniz. 


Steam Cüzdan Kodu Nedir?

Bildiğiniz gibi, Steam üzerinde bir Pazar sistemi mevcut ve burada oyunda kazandığınız eşyaları, kostümleri, sembolleri ve nice dijital eşyayı satabiliyorsunuz. Satılan eşyanın ücreti de doğrudan Steam cüzdanınıza ekleniyor.

Steam cüzdan kodu ise yeni bir oyun ya da pazardan eşya alacağınız zaman eksik olan paranızı tamamlamak için kullanılır. Aynı zamanda, kredi kartı kullanmak istemeyenler için de idealdir.

Steam cüzdan kodunun ne işe yaradığını bir örnekle açıklayalım.

Sizin 50 TL değerinde bir oyunu cüzdanınızdaki nakit ile satın alacağınızı varsayalım. Ancak cüzdanınızda 40 TL bulunuyor.

Türkiye’nin en güvenilir epin satış sitesi olan eTail’den 10 TL değerinde Steam cüzdan kodu satın alıp bunu hesabınızda etkinleştirerek cüzdanınızda 50 TL olmasını sağlayabilir ve oyununuzu kredi kartı ya da mobil ödeme kullanmadan doğrudan cüzdanınız üzerinden alabilirsiniz.

Hızlı ve %100 güvenilir bir şekilde cüzdan kodunuzu tedarik etmek için buraya tıklayın: https://etail.com.tr/hediye-kartlari/steam

10, 20, 50, 100 ve 200 TL değerinde kod alabilirsiniz.

Steam Cüzdan Kodu Nasıl Kullanılır?

15 haneli cüzdan kodunuza sahipseniz, Steam üzerinden etkinleştirmeniz sadece birkaç saniyenizi alacaktır.

Cüzdan kodunuzu etkinleştirmek için aşağıdaki adımları takip edin:

·         Steam uygulamasına giriş yapın ve sağ üstte takma adınızın olduğu kısma tıklayın.

·         “Cüzdanımı görüntüle” butonuna tıklayın.

·         Sağ kısımda cüzdan bakiyenizin yazdığı bölümde “Bir Steam Cüzdan Kodu ya da Hediye Kartı Kullan” butonuna tıklayın.

·         Karşınıza çıkan sayfadaki boşluğa kodunuzu girin ve devam et butonuna tıklayın.

·         Yapmanız gerekenler bu kadar.

Kullanacağınız kodun, daha önce kullanılmamış olmasına dikkat edin. Aksi takdirde yapacağınız işlem başarısız olacaktır.

Steam Yaz İndirimleri 2021

Steam 2021 Yaz indirimleri 24 Haziran tarihinde başladı ve bu çılgınlık 8 Temmuz 2021 tarihine kadar devam ediyor. 

Steam Summer 2021 sayfasını ziyaret ederek indirimleri görebilirsiniz.Secret Government İnceleme
Secret government, 1C Publishing tarafından geliştirilen bir büyük strateji oyunudur. Devletler üstü bir gruplaşmayı yönetmeye çalıştığımız oyunda işi...
Roblox Robux Nedir?
Roblox, tamamen oyuncuların tasarladığı oyunların yayınlandığı ve oynanıldığı portala verilen addır. Roblox Robux ise, oyunun içindeki para birimine ...