Grand Theft Auto 6 Fragmanı Aralık Ayında Geliyor, Rockstar Games Onayladı! - Oyun Haberleri - eTail Blog
Arkaplanda Rockstar Games logosu, önde Etail logosu

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto 6 fragmanının önümüzdeki ay ekrana geleceğini duyurdu, on yıllık bir beklemenin sonuna geldik.

Rockstar Games Başkanı Sam Houser'ın heyecan verici sosyal medya paylaşımında; "Aralık ayının başında, bir sonraki Grand Theft Auto için ilk fragmanı açıklıyoruz ve bu deneyimleri hepinizle paylaşmayı dört gözle bekliyoruz." dedi. Yapılan paylaşım, 147 milyon izlenme ve 1.4 milyon beğeniye ulaşarak en çok görüntüleme alan oyun tweet'i haline geldi.

Oyuncular için bu büyük bir haber. 1997'ye dayanan Grand Theft Auto serisi, açık dünya oyun deneyimi ve son teknoloji grafikleri ile her oyuncunun en az bir kere oynamadan geçmediği bir başyapıt.

GTA V, on yıl önce piyasaya sürüldü ve 190 milyon kopya satan, 8 milyar dolar gelir elde eden en başarılı oyunlardan biri oldu.

Heyecan Dorukta: GTA 6 İçin Neler Bekleniyor?

Detaylar az ancak geçen Eylül ayında büyük bir sızıntı ortaya çıktı. Videolar ve ekran görüntüleri, seride bir ilk olan oynanabilir kadın karakter Lucia ve daha fazlasını içeriyordu.

Sızıntılar, GTA 6'nın modern Vice City'de geçeceğini iddia etmesinin yanı sıra; gelişmiş NPC yapay zekası, oyuncu seçimlerine dayalı dinamik etkileşimler ve hatta karakter hijyeni gibi bazı bilgiler içeriyor.

Aralık ayı, Grand Theft Auto 6 için ilk fragmanın yayınlanacağı ve tüm dünyanın heyecanla beklediği heyecan dolu bir ay olacak.

Nintendo Live-Action Zelda Filmini Duyurdu
The Legend of Zelda'nın yaratıcısı Shigeru Miyamoto, Into the Spider-Verse filmiyle tanınan ve Marvel Studios kurucusu olan Avi Arad ile işbirliği içe...
Marvel's Spider-Man 2 ABD'de En Çok Satan Oyun Oldu!
Şimdiye kadarki en hızlı satan PlayStation Studios oyunu olan Marvel's Spider-Man 2 ile Ekim 2023'ün oyun fenomenine bir bakış atın!...