Modern Warfare 3, Modern Warfare 2'yi Multiplayer ve Campaign Modlarında Geride Bırakıyor! - Oyun Haberleri - eTail Blog
arkaplanda Modern Warfare 3 oyun görseli, önde eTail logosu

Modern Warfare 3'ün önceki versiyonuyla çarpıcı bir farklılık yaratmasıyla Call of Duty hayranlarının dikkatini çekti; oyuncular özellikle çok oyunculu modlarda daha fazla zaman harcıyor. Activision'ın en son verileri, Rust'ın oynanan maçlar açısından en çok tercih edilen harita olduğunu gösterirken, Terminal'in toplam oynama süresinde lider olduğunu ortaya koydu. Scrapyard ise oyuncu oylarıyla en popüler çok oyunculu harita olarak öne çıkmış durumda.

Daha kısa bir senaryo moduna sahip olmasına rağmen, oyuncular Modern Warfare 3'ün hikayesine daha fazla zaman ayırıyor. Hikayeye çeşitlilik katmak amacıyla getirilen ''Open Combat'' tarzındaki görevlere rağmen, oyun karışık eleştiriler almaktan kurtulamıyor ve oyuncular arasında soru işaretlerine neden oluyor.

Lansman sonrasında Modern Warfare 3, çok oyunculu modda düzeltme ve iyileştirmelerin olduğu güncellemeler aldı. Sledgehammer Games, içerisinde çok oyunculu modda stamina barının da bulunduğu yeni geliştirmeleri de oyunculara vaad ediyor. Aralık ayının başında gelecek olan Sezon 1 ile birlikte oyuna Warzone entegrasyonu, çok oyunculu mod için yeni haritalar ve Zombies modu geliştirmeleri gibi birçok güncelleme gelecek.

Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin Hakkında Tüm Bilmeniz Gerekenler
Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin'deki epik savaşlara dalın. Etkileyici görsellerle RTS oyununu yaşayın, çeşitli fraksiyonları keşfedin ve çok o...
Fortnite Chapter 5: Big Bang Yolda, Eminem İşbirliği Onaylandı!
Epic Games, 2 Aralık'ta beklenen canlı etkinlikte Fortnite Chapter 5: Big Bang'i duyurmaya hazırlanıyor....