Power & Revolution 2022 Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Power & Revolution 2022 Edition

2022: Dünya Çapında Kaos ve Yıkım!

Ukrayna'daki savaşla birlikte gezegen kaos içinde ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Dahası, küresel ısınma tehdidi, devam eden Covıd salgını ve gezegenin kilit kaynaklarında yeni varyantlar, enflasyon ve artan fiyatlar riski var.

Dünyada bir veya birden fazla ülkeyi kontrol eden herhangi bir devlet başkanı veya muhalefet lideri olarak oynamanıza izin veren temel oyun modunun yanı sıra, 2022 Baskısı birden fazla senaryo sunuyor.

Ukrayna senaryosunda, Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi olarak oynayarak, Rus tanklarının ilerlemesine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar talep ederek, mültecileri kabul ederek, Rusya devlet başkanını halkın gözünde popüler hale getirerek veya etkileyerek ülkeyi kurtarın Çin, tırmanıştan kaçınırken çatışmaya resmen karşı çıkacak.

Küresel ısınma senaryosu, CO2 emisyonlarını azaltma hedeflerinizi ayarlamayı içerir. İklim Değişikliği Konferansları (COP) eklendi. Liderlerin konuyla ilgili davranışlarını simüle eden yapay zekasıyla, sonuçta 2100 yılına kadar dünya çapında iklim değişikliğinin gerçek gelişimini görmenize olanak tanıyarak, diğer ülkeleri hedeflerinde daha ileri gitmeleri için de etkileyebilirsiniz.

"Hayvan Refahı" senaryosunda amacınız hayvan hakları konusunda dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmaktır. Bunu yapmak için, avlanma, hayvan hakları ve diğer çeşitli düzenlemelerle (boğa güreşi, kaz ciğeri üretimi, pil tarımı) ilgili belirli bir bütçeniz ve bir mevzuat cephaneliğiniz olacaktır...).

"Fransa Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.

Bu senaryoların yanı sıra oyun, komplo teorilerinin ortaya çıkışını ve gelişimini internet ve sosyal medyadaki yeni bütçeler ve eylemlerle simüle etmek, bunlarla mücadele etme veya yaratma olasılığı olan sahte haberlerin dahil edilmesi, sosyal medyanın manipülasyonu ile birlikte yurtdışındaki gizli servislerin geliştirilmesi ve yabancı bir devlet başkanının devrilmesine, aşı güçlendiricilerle 2022'de Covıd yönetimine ve yeni varyantların simülasyonuna olanak tanıyan iyileştirmeler, plastik ambalaj kullanımına ilişkin yeni bir vergi, askeri savaş robotlarının eklenmesi, yeni SMR nükleer santralleri, yeni müzik ödülleri (Eurovision, Grammy Ödülleri) ve spor (eSports, MMA) ile birlikte çöp geri dönüşümünün geliştirilmesi ve God'n'spy ayrıntılı olanlar da dahil olmak üzere ekleyin bir ülkedeki diktatörlük seviyesinin hesaplanması.

2022 İÇİN YENİ İÇERİKLER

* Ukrayna Krizi

Ukrayna çatışma senaryosunda oyuncu, Rus tanklarının ilerlemesine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar talep ederek, mültecileri kabul ederek, Rusya devlet başkanını halkın gözünde popüler hale getirerek veya Çin'i etkileyerek Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi olarak oynayabilir çatışmaya resmen karşı çıkmak.

Çatışmanın simülasyonu, yeni özelliklerin geliştirilmesini ve çeşitli yönlerin genişletilmesini gerektiriyordu: müttefiklerin üslerine erişim, silah sağlama, savaşın kayıplarını ve maliyetlerini hesaplama, fethedilen bölgelerin bölünmesiyle bir barış anlaşması, asker kaybının popülariteye etkisi, AI ülkelerinin davranışları savaş koşullarında (NATO'nun kararları, genel seferberlik kararları, çatışmaya girme veya ayrılma kararları...), ekonomik ambargoların daha iyi dahil edilmesi ve fiyatlar üzerindeki etkileri, mali yaptırımları ve sonuçlarını ve yapay zeka liderlerini de uygulayacak şekilde etkileme olasılığını uygulamak, mültecileri kabul etmek, spor veya kültürel etkinlikleri dışlamak ve boykot etmek...

Normal oyun modunda, tüm ülkeler gerçek dünyadaki askeri ve olaylarla aynı askeri bağlamdan başlayarak oynanabilir.

* Komplo Teorileri ve Sahte Haberler

Bir ülkede başta sosyal medyanın kontrol düzeyi olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak çeşitli komplo teorileri ortaya çıkabilir. Oyuncu, onları yok etmek için bilgilendirme kampanyaları ve yapısöküm kampanyaları başlatabilir, bu teorilerden geçen kamuoyunu onları terk etmek için etkilemeye çalışabilir veya interneti kontrol etmek için daha sert önlemler alabilir.

Gizli servislerle, devlet başkanı olarak oyuncu yurtdışında hareket edebilir, düşman ülkelerde teoriler yayabilir ve düşmanca görülen karakterler hakkında sahte haberler çıkararak kendi evinde hareket edebilir.

* İklim Hedefleri ve Konferanslar

2022 Baskısında oyuncu, küresel ısınmaya karşı mücadeleye gerçekten katkıda bulunabilecek.

İklim Değişikliği Konferanslarının (COP) simülasyonu ile co2'nin azaltılmasına yönelik hedefleri değiştirmek, gelişmekte olan ülkelere yardım etmeyi amaçlayan Yeşil İklim Fonu'na karar vermeye katılmak ve en önemlisi diğer ülkeleri etkilemek mümkün olacak. tüm ülkeler için ulaşılması gereken hedefler ve uygulanacak eylem ve mevzuat. Son olarak, oyuncu 2100 yılına kadar küresel ısınma trendlerini kesin ve ayrıntılı bir şekilde takip edebilecek.

* Hayvan Refahı

Artık tüm dünya ülkeleri hayvan hakları konusundaki çabalarına göre derecelendiriliyor. Oyuncunun ülkesini ilerletmesi için özel bir bütçe ve bir mevzuat cephaneliği mevcuttur: avlanma yönetmeliği, hayvan haklarının tanınması, boğa güreşine ilişkin pozisyon, kaz ciğeri üretimi, pil çiftçiliği, balina avcılığı, kozmetiklerin hayvanlar üzerinde test edilmesi, akvaryumlarda deniz memelilerine veya sirklerde vahşi hayvanlara sahip olmak, köpek dövüşü, kürk için hayvan yetiştirme...

Belirli bir senaryo, oyuncunun hayvan hakları açısından dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmasını sağlar.

* Diğer Senaryolar

"Baden'in Mücadelesi: Başarılı Olmak için Üç Yıl": Bu senaryo, görev sürenizin sonuna kadar vaat ettiğiniz tüm reformları uygulamak amacıyla sizi Amerikan başkanının yerine koyuyor.

"Fransa Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde resmi bir kampanyanın başlangıcında herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.

DİĞER İLAVELER

* Gizli servislerin geliştirilmesi: belirli ülkelerle ilgili kayıtları ve casus ağı başına birden fazla hedef olasılığı olan yeni bütçe ve yönetim ekranı, yabancı devlet başkanlarının (devrilebilecek veya yeni seçimleri tetikleyebilecek) popülaritesi üzerinde daha güçlü etki ve sosyal medyanın manipülasyonu.

* Çöplerin geri dönüşümü: yeni bir küresel tehdidin eklenmesi, çöplerin artması ve plastik ambalaj kullanımına ilişkin verginin entegrasyonu.

* Aşı güçlendiriciler ve yeni varyantları simüle ederek 2022'de Covıd yönetimi

* AI devlet başkanları için popülerlik oranını görüntüleme

* Savaş Robotları: Bu son derece sofistike silahın geliştirilmesi. Bu otonom veya kontrol edilebilir robotlar, asker kaybını riske atmadan kara operasyonlarına öncülük edebilir.

* SMR Nükleer Santralleri: Bu küçük santrallerin daha düşük maliyetle eklenmesi, yabancı ülkelerle inşaat sözleşmeleri (alış veya satış) imkanı ile "dekarbonat" elektriğe bir alternatif sunmaktadır.

* God'n'spy: ülkelerin demokrasi / diktatörlük düzeyi, oynanan bir ülkeyi silme, enflasyonu kontrol etme, personel alımını hızlandırma, mevcut işgücüne bağlı inşaat sınırlamasını ortadan kaldırma olasılığı hakkında ayrıntılı bir çizelge.

* Haritadaki yerleri yeniden adlandırma imkanı

* İnşaat: mevcut işgücüne bağlı olarak maksimum sayıda inşa edilebilir binanın sabitlenmesi ve daha öncekiler tamamlandıktan sonra otomatik olarak yeni inşaat projelerine başlama olasılığı

* Bir siyasi partiyi değiştirirken seçimlerin genişletilmesi: bölgeci, ekolojist, küreselleşme karşıtı ve ülkede bulunmayan dini partiler veya partiler.

* Müzik ödüllerinin eklenmesi: Grammy Ödülleri ve Eurovision Şarkı Yarışması

* Yeni spor türleri: eSports ve MMA

* Yeni başarılar

VERİLER 01/01/2022 İTİBARİYLE GÜNCELLENDİ

* Bütçe, ekonomik ve sosyal veriler...

* Siyasi ve jeopolitik veriler: yeni hükümetler, yeni parlamentoların oluşturulması, ülkeler arasındaki diplomatik ilişkiler ...

* CO2 emisyonlarının azaltılması ve karbon tarafsızlığı açısından ülkelerin hedefleri de dahil olmak üzere çevresel veriler

* Askeri veriler (güce dayalı sıralama dahil) ve çatışma haritaları, mevcut şehir savaşları ve muhalif güçlerin durumu.

* Terör örgütleri: üyeler, beklentiler, kaynaklar.

* Güncellenmiş şehir nüfusu ve yeni şehirlerin eklenmesi

* Yeni ticari kuruluşlar: RCEP ve Hayvanları Koruma Vakfı

* Yeni yüzleri olan yeni karakterler: devlet veya hükümet başkanları ve yeni bakanlar ve parti liderleri (Almanya, italya, Japonya...), Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylar.

Power & Revolution 2022 Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Power & Revolution 2022 Edition bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

Coypright Eversim 2022, all rights reserved

2022: Dünya Çapında Kaos ve Yıkım!

Ukrayna'daki savaşla birlikte gezegen kaos içinde ve bir daha hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Dahası, küresel ısınma tehdidi, devam eden Covıd salgını ve gezegenin kilit kaynaklarında yeni varyantlar, enflasyon ve artan fiyatlar riski var.

Dünyada bir veya birden fazla ülkeyi kontrol eden herhangi bir devlet başkanı veya muhalefet lideri olarak oynamanıza izin veren temel oyun modunun yanı sıra, 2022 Baskısı birden fazla senaryo sunuyor.

Ukrayna senaryosunda, Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi olarak oynayarak, Rus tanklarının ilerlemesine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar talep ederek, mültecileri kabul ederek, Rusya devlet başkanını halkın gözünde popüler hale getirerek veya etkileyerek ülkeyi kurtarın Çin, tırmanıştan kaçınırken çatışmaya resmen karşı çıkacak.

Küresel ısınma senaryosu, CO2 emisyonlarını azaltma hedeflerinizi ayarlamayı içerir. İklim Değişikliği Konferansları (COP) eklendi. Liderlerin konuyla ilgili davranışlarını simüle eden yapay zekasıyla, sonuçta 2100 yılına kadar dünya çapında iklim değişikliğinin gerçek gelişimini görmenize olanak tanıyarak, diğer ülkeleri hedeflerinde daha ileri gitmeleri için de etkileyebilirsiniz.

"Hayvan Refahı" senaryosunda amacınız hayvan hakları konusunda dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmaktır. Bunu yapmak için, avlanma, hayvan hakları ve diğer çeşitli düzenlemelerle (boğa güreşi, kaz ciğeri üretimi, pil tarımı) ilgili belirli bir bütçeniz ve bir mevzuat cephaneliğiniz olacaktır...).

"Fransa Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.

Bu senaryoların yanı sıra oyun, komplo teorilerinin ortaya çıkışını ve gelişimini internet ve sosyal medyadaki yeni bütçeler ve eylemlerle simüle etmek, bunlarla mücadele etme veya yaratma olasılığı olan sahte haberlerin dahil edilmesi, sosyal medyanın manipülasyonu ile birlikte yurtdışındaki gizli servislerin geliştirilmesi ve yabancı bir devlet başkanının devrilmesine, aşı güçlendiricilerle 2022'de Covıd yönetimine ve yeni varyantların simülasyonuna olanak tanıyan iyileştirmeler, plastik ambalaj kullanımına ilişkin yeni bir vergi, askeri savaş robotlarının eklenmesi, yeni SMR nükleer santralleri, yeni müzik ödülleri (Eurovision, Grammy Ödülleri) ve spor (eSports, MMA) ile birlikte çöp geri dönüşümünün geliştirilmesi ve God'n'spy ayrıntılı olanlar da dahil olmak üzere ekleyin bir ülkedeki diktatörlük seviyesinin hesaplanması.

2022 İÇİN YENİ İÇERİKLER

* Ukrayna Krizi

Ukrayna çatışma senaryosunda oyuncu, Rus tanklarının ilerlemesine direnerek, Ukrayna ordusunu destekleyerek, Rusya'ya karşı mali yaptırımlar talep ederek, mültecileri kabul ederek, Rusya devlet başkanını halkın gözünde popüler hale getirerek veya Çin'i etkileyerek Ukrayna ve bir veya daha fazla NATO ülkesi olarak oynayabilir çatışmaya resmen karşı çıkmak.

Çatışmanın simülasyonu, yeni özelliklerin geliştirilmesini ve çeşitli yönlerin genişletilmesini gerektiriyordu: müttefiklerin üslerine erişim, silah sağlama, savaşın kayıplarını ve maliyetlerini hesaplama, fethedilen bölgelerin bölünmesiyle bir barış anlaşması, asker kaybının popülariteye etkisi, AI ülkelerinin davranışları savaş koşullarında (NATO'nun kararları, genel seferberlik kararları, çatışmaya girme veya ayrılma kararları...), ekonomik ambargoların daha iyi dahil edilmesi ve fiyatlar üzerindeki etkileri, mali yaptırımları ve sonuçlarını ve yapay zeka liderlerini de uygulayacak şekilde etkileme olasılığını uygulamak, mültecileri kabul etmek, spor veya kültürel etkinlikleri dışlamak ve boykot etmek...

Normal oyun modunda, tüm ülkeler gerçek dünyadaki askeri ve olaylarla aynı askeri bağlamdan başlayarak oynanabilir.

* Komplo Teorileri ve Sahte Haberler

Bir ülkede başta sosyal medyanın kontrol düzeyi olmak üzere birçok faktöre bağlı olarak çeşitli komplo teorileri ortaya çıkabilir. Oyuncu, onları yok etmek için bilgilendirme kampanyaları ve yapısöküm kampanyaları başlatabilir, bu teorilerden geçen kamuoyunu onları terk etmek için etkilemeye çalışabilir veya interneti kontrol etmek için daha sert önlemler alabilir.

Gizli servislerle, devlet başkanı olarak oyuncu yurtdışında hareket edebilir, düşman ülkelerde teoriler yayabilir ve düşmanca görülen karakterler hakkında sahte haberler çıkararak kendi evinde hareket edebilir.

* İklim Hedefleri ve Konferanslar

2022 Baskısında oyuncu, küresel ısınmaya karşı mücadeleye gerçekten katkıda bulunabilecek.

İklim Değişikliği Konferanslarının (COP) simülasyonu ile co2'nin azaltılmasına yönelik hedefleri değiştirmek, gelişmekte olan ülkelere yardım etmeyi amaçlayan Yeşil İklim Fonu'na karar vermeye katılmak ve en önemlisi diğer ülkeleri etkilemek mümkün olacak. tüm ülkeler için ulaşılması gereken hedefler ve uygulanacak eylem ve mevzuat. Son olarak, oyuncu 2100 yılına kadar küresel ısınma trendlerini kesin ve ayrıntılı bir şekilde takip edebilecek.

* Hayvan Refahı

Artık tüm dünya ülkeleri hayvan hakları konusundaki çabalarına göre derecelendiriliyor. Oyuncunun ülkesini ilerletmesi için özel bir bütçe ve bir mevzuat cephaneliği mevcuttur: avlanma yönetmeliği, hayvan haklarının tanınması, boğa güreşine ilişkin pozisyon, kaz ciğeri üretimi, pil çiftçiliği, balina avcılığı, kozmetiklerin hayvanlar üzerinde test edilmesi, akvaryumlarda deniz memelilerine veya sirklerde vahşi hayvanlara sahip olmak, köpek dövüşü, kürk için hayvan yetiştirme...

Belirli bir senaryo, oyuncunun hayvan hakları açısından dünyanın en onurlu ülkelerinden biri olmasını sağlar.

* Diğer Senaryolar

"Baden'in Mücadelesi: Başarılı Olmak için Üç Yıl": Bu senaryo, görev sürenizin sonuna kadar vaat ettiğiniz tüm reformları uygulamak amacıyla sizi Amerikan başkanının yerine koyuyor.

"Fransa Seçimleri" senaryosu, Nisan 2022'deki Fransa seçimlerinde resmi bir kampanyanın başlangıcında herhangi bir aday olarak oynamanıza izin veriyor.

DİĞER İLAVELER

* Gizli servislerin geliştirilmesi: belirli ülkelerle ilgili kayıtları ve casus ağı başına birden fazla hedef olasılığı olan yeni bütçe ve yönetim ekranı, yabancı devlet başkanlarının (devrilebilecek veya yeni seçimleri tetikleyebilecek) popülaritesi üzerinde daha güçlü etki ve sosyal medyanın manipülasyonu.

* Çöplerin geri dönüşümü: yeni bir küresel tehdidin eklenmesi, çöplerin artması ve plastik ambalaj kullanımına ilişkin verginin entegrasyonu.

* Aşı güçlendiriciler ve yeni varyantları simüle ederek 2022'de Covıd yönetimi

* AI devlet başkanları için popülerlik oranını görüntüleme

* Savaş Robotları: Bu son derece sofistike silahın geliştirilmesi. Bu otonom veya kontrol edilebilir robotlar, asker kaybını riske atmadan kara operasyonlarına öncülük edebilir.

* SMR Nükleer Santralleri: Bu küçük santrallerin daha düşük maliyetle eklenmesi, yabancı ülkelerle inşaat sözleşmeleri (alış veya satış) imkanı ile "dekarbonat" elektriğe bir alternatif sunmaktadır.

* God'n'spy: ülkelerin demokrasi / diktatörlük düzeyi, oynanan bir ülkeyi silme, enflasyonu kontrol etme, personel alımını hızlandırma, mevcut işgücüne bağlı inşaat sınırlamasını ortadan kaldırma olasılığı hakkında ayrıntılı bir çizelge.

* Haritadaki yerleri yeniden adlandırma imkanı

* İnşaat: mevcut işgücüne bağlı olarak maksimum sayıda inşa edilebilir binanın sabitlenmesi ve daha öncekiler tamamlandıktan sonra otomatik olarak yeni inşaat projelerine başlama olasılığı

* Bir siyasi partiyi değiştirirken seçimlerin genişletilmesi: bölgeci, ekolojist, küreselleşme karşıtı ve ülkede bulunmayan dini partiler veya partiler.

* Müzik ödüllerinin eklenmesi: Grammy Ödülleri ve Eurovision Şarkı Yarışması

* Yeni spor türleri: eSports ve MMA

* Yeni başarılar

VERİLER 01/01/2022 İTİBARİYLE GÜNCELLENDİ

* Bütçe, ekonomik ve sosyal veriler...

* Siyasi ve jeopolitik veriler: yeni hükümetler, yeni parlamentoların oluşturulması, ülkeler arasındaki diplomatik ilişkiler ...

* CO2 emisyonlarının azaltılması ve karbon tarafsızlığı açısından ülkelerin hedefleri de dahil olmak üzere çevresel veriler

* Askeri veriler (güce dayalı sıralama dahil) ve çatışma haritaları, mevcut şehir savaşları ve muhalif güçlerin durumu.

* Terör örgütleri: üyeler, beklentiler, kaynaklar.

* Güncellenmiş şehir nüfusu ve yeni şehirlerin eklenmesi

* Yeni ticari kuruluşlar: RCEP ve Hayvanları Koruma Vakfı

* Yeni yüzleri olan yeni karakterler: devlet veya hükümet başkanları ve yeni bakanlar ve parti liderleri (Almanya, italya, Japonya...), Fransa cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adaylar.

Power & Revolution 2022 Edition PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Power & Revolution 2022 Edition bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

Coypright Eversim 2022, all rights reserved