NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş

NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş
NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş
NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş
NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş
NASCAR 21: Ignition Ön Sipariş

NASCAR 21: Ignition, dünyanın en popüler stok araba yarışı serisinin resmi video oyununu yeniden tanımlıyor. İnanılmaz grafikler ve sürükleyici oyun ile NASCAR 21: Ignition, NASCAR Cup Serisine yepyeni bir özgünlük ve atmosfer getiriyor.

2021 NASCAR Cup Series sezonundan resmi sürücüler, takımlar ve pistlerle tamamlanan, yayın kalitesinde yarış öncesi hazırlık ve yarış sonrası tekrarları içeren özgün sunum sizi gerçeğe olabildiğince yaklaştırıyor.

Aracın kullanımı, 2021 NASCAR Cup Serisi programını temsil eden güncellenmiş palet paketleri ile tamamlanan bu inanılmaz makinelerden birini kullanmanın nasıl bir his olduğunu doğrudan temsil ediyor. Bu, yeşil bayrak düşerken sizi aksiyonun sıcağına sokar ve tam bir sürücü asist paketi, oyunu yeni yarışçılar için erişilebilir hale getirir.

İster NASCAR Cup Serisinden favori resmi sürücünüz olarak oynayın, ister Şimdi Yarış ile doğrudan aksiyona dalın ya da sporda itibarınızı artırırken ve şampiyonluk yolunda savaşırken sürükleyici ve ilgi çekici kariyer modunu kullanın.

Yepyeni bir Boya Kabini, kendi ikonik yarış numaranızla tamamlanmış kendi NASCAR Cup Serisi boya şemanızı oluşturmanıza olanak tanıyan rakipsiz bir kişiselleştirme düzeyi sunar.

Çevrimiçi çok oyunculu yarışları desteklerken, ister arkadaşlarınızla bir partide, ister dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla yarışıyor olun, bir yarıştan asla uzak değilsiniz.

· 2021 sezonundan resmi arabalar, sürücüler ve pistlerle NASCAR Cup Serisinin heyecanını ve atmosferini yaşayın
· Yeni Boya Kabini, boya şemanız için rakipsiz özelleştirme sunar
· Eğlence veya rekabet için diğer oyuncularla çevrimiçi yarışın
· İnanılmaz görseller ve sunum
· Gerçek araç fiziği ve mevcut bir dizi sürücü asistanı ile yol tutuşu
· NASCAR mirasınızı oluşturabileceğiniz Sürükleyici Kariyer Modu