Monster Hunter Stories Collection PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Monster Hunter Stories Collection

Monster Hunter Stories Collection

İki Monster Hunter Stories oyunu, tek bir koleksiyonda!

İçerik:

- Monster Hunter Stories

- Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (Standart Sürüm)

Not: Monster Hunter Stories ve Monster Hunter Stories 2: Wings Of Ruin ayrı hâlde mevcuttur. Lütfen çifte satın alımlara dikkat et.

*Lütfen bu oyunların Monster Hunter Stories Collection ve Monster Hunter Stories Deluxe Collection olmak üzere iki pakette de mevcut olduğunu unutma.
*Bu paketi 1 Eylül 2024 Pazar 03.59'a (UTC) kadar satın alarak her iki oyunun da ayrı ayrı satın alındığında artık mevcut olmayan sınırlı bonuslarına sahip ol.

Sınırlı Bonus

Monster Hunter Stories

- Navirou'nun Kral ve Kraliçe Kıyafetlerini almak için erkenden satın al.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

- Ena'nın Kamura Kadın Kıyafetini almak için erkenden satın al.

*Bonus içerik, 01.09.2024 saat 03.59'a UTC kadar oyunu ön sipariş veren müşteriler için geçerlidir.
*Bu içerik, ileri bir tarihte ayrı olarak sunulabilir.
*Ena ve Navirou kıyafetleri tamamen kozmetik amaçlı olup karakterlerin yalnızca görünümlerini değiştirirler.

Oyun Açıklaması

Not: Monster Hunter Stories Collection ve Monster Hunter Stories Deluxe Collection paket ürünleri için iki oyunun da sınırlı bonusu, 1 Eylül 2024 (03:59 UTC) tarihine kadar paketi satın alan herkes için erişilebilir olacak.
Monster Hunter Stories, Monster Hunter dünyasını yeni ve heyecan verici yollarla genişleten bir RYO'dur! Artık canavarları avlamıyor, yetiştiriyorsun! Canavar Binicileri olarak bilinen kahramanların yer aldığı bu derinlikli hikayede canavarlarla birlikte yaşa ve onlarla ömür boyu sürecek bağlar kur.

Monster Hunter Stories serisinin tamamı Japonca ve İngilizce olarak seslendirilmiş ilk bölümü, müzik dinleyebileceğin ve kavramsal sanat eserlerini görebileceğin yeni bir müze modu gibi ek özelliklerle geri dönüyor ve Monster Hunter Stories dünyasının daha da derinlerine inmeni sağlıyor.

Hikaye:

Hikayenin kahramanı olarak geçimini canavar yetiştirerek sağlayan bir Binici köyünde dünyaya geldin. Bir Binici olarak büyürken zorlukların üstesinden gelecek ve maceraya atılmak için köyünü geride bırakacaksın. Varış noktan: Geçimlerini canavar avlayarak sağlayan Avcıların dünyası. Yaşam tarzları çok farklı olsa da Avcılarla birlikte yaşamayı ve çalışmayı öğrenmeli ve karşılığında Avcılar ile Binicilerin dünyasını birbirine daha da yakınlaştırmalısın.
Kara Felaket olarak bilinen bir felaketin ortaya çıkıp tüm dünyayı sarsması ve kanıksanmış huzurlu yaşamları altüst etmesiyle işler karanlık bir hâl alıyor... Hem Biniciler hem de Avcılar bu tehditle başa çıkmak için sınanıyorlar.
Dünyayı kurtarmanın anahtarları Kardeşlik Taşı ve onun gizli gücünün yanı sıra Binicilerin kökenlerinin uzun süredir saklanan sırrını açıklayan Redan Efsanesi hakkındaki gerçeklerdir! Destansı yolculuğun süresince bağların derinleştikçe güçlenen Kardeşliğin gerçek anlamını öğreneceksin! Arkadaşlık ve başarı dolu bir hikaye seni bekliyor. Monster Hunter Stories dünyasına doğru yola çık!

Oyun Özellikleri:

■ Monster Hunter dünyasında geçen sıra tabanlı bir RYO!
Monster Hunter Stories, aksiyon oyunlarında zorlananların bile kolayca alışabileceği stratejik bir savaş sistemi sunuyor. Güç saldırılarını, Hız saldırılarını ve Teknik saldırıları kullanarak ağır hasar vermek ve kıran kırana savaşları kazanmak için rakibinin saldırı biçimlerini tahmin et ve atlat! Becerilerini kullanmak için Kardeşlik Göstergeni geliştir veya Canavarlarının eşsiz Kardeşlik Becerilerini dene!
■ Serideki popüler canavarlar senin Canavarların olsun!
Canavar becerilerini kullanarak bölgeyi keşfet, yol üstünde bulduğun yumurtaları çatlat ve çeşitli canavarlar senin olsun! Oyunda Monster Hunter serisinden Zinogre, Nargacuga ve Lagiacrus gibi birçok popüler canavar yer alıyor.
Aracılık Ayini, Canavarlarının etkin olmayan yeteneklerini etkinleştirerek orijinal Canavarlar yetiştirmene ve güçlü düşmanlarla mücadele etmene olanak tanıyan bir ritüeldir.
■ Çevrimiçi Özellikler
Yetiştirdiğin Canavarlarla güçlü bir takım kur ve diğer oyuncularla savaşların tadını çıkar!

Yeni Özellikler:

■ Tamamı Japonca ve İngilizce olarak seslendirildi
Anlatı, tamamı Japonca ve İngilizce seslendirmelerle daha da sürükleyici!
■ Bonus Müze İçeriği
İçlerinde daha önce hiç görülmemiş eserlerin de bulunduğu 200'den fazla kavramsal sanat eserinin ve çok sayıda müzik parçasının keyfini sür. Bazı parçalar ilk kez çevresel ses ile sunuluyor!
■ Tüm güncellemeler dâhildir
Kushala Daora, Teostra ve Rajang gibi orijinal oyuna yapılan güncellemelerle eklenen tüm canavarların yanı sıra genişletilmiş oyun sonu içeriği ve ek karakter düzenleme bölümleri de bu tam pakete dâhildir!

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Trial Version

●Notice of Change in System Requirements
As a result of NVIDIA announcing the end of support for certain GPUs from October 4, 2021, the minimum and recommended system requirements for this game have changed.
Please make sure to check the updated requirements before purchase.
About the Game
Note: For the bundle products, Monster Hunter Stories Collection and Monster Hunter Stories Deluxe Collection, the limited bonus of both titles will be available to anyone who purchases the bundle by 11:59 p.m. EDT on August 31st, 2024.
Hatch, raise, and live alongside monsters as a Monster Rider in this fun-filled RPG set in the Monster Hunter universe.

◆ Story
What you've been entrusted with could bring hope or terror…
It is the night of a festival in Mahana, the central village of Hakolo Island.
Rathalos all around the world are vanishing.
You are the grandchild of Red, whose Monstie was Guardian Ratha, the revered protector of Hakolo Island. Upon setting out to gain experience as a Rider, you encounter Ena, a Wyverian girl who once knew Red. In order to protect the egg that Guardian Ratha has entrusted her with, you decide to leave the island together.
There are strange things happening everywhere. As you try to figure out what is causing these environmental abnormalities, the egg finally hatches.
A flightless Rathalos with small wings bursts out of the egg.

◆ Go Egg Collecting and Hatch Some Monstie Travel Companions
Form bonds with monsters as you embark on a Rider's journey!
The monsters you befriend during this enthralling adventure become your loyal Monsties.
There is a diverse range of monsters that inhabit every nook and cranny of this world.
Throughout your daring escapades, you can become pals with fearsome and unique monsters such as Brachydios, Seregios, Nargacuga, Tigrex, Zinogre, Kushala Daora, and Teostra!
Find more monsters along the way and add them to your party!
Eggs can be found in Monster Dens that randomly appear in the field.
There are even some rare dens that pop up infrequently where you can get your hands on elusive monster eggs and ones that contain hard-to-find genes.
Once you have made it safely out of the Monster Den, bring the egg to the Stables and hatch it to get a new Monstie for your journey!
These are special skills that you can perform while riding a Monstie. Depending on the Monstie, you can gain an ability such as dashing, flying, or swimming.
There are also other actions that allow you to search for items more effectively when out in the field.

◆ Monstie Growth
Line up genes to level up your Monsties!
After hatching Monsties, you can strengthen them through battles and the Rite of Channeling.
The Rite of Channeling is a ritual that allows you to transfer a gene from one Monstie to another.
By doing this, you can awaken a new ability in the Monstie receiving the gene, thereby creating your own original Monstie.
During the ritual, you can choose which slot you will place the gene in. This gives you the opportunity to enhance your Monsties by awakening new skills and abilities in interesting combinations.

◆ Turn-Based Battles
Master the three attack types to gain the upper hand during turn-based battles!
The improved turn-based combat system allows you to experience the excitement of the main Monster Hunter titles while engaging in epic, strategic fights with monsters you encounter during your adventure.
There are three attack types: Power, Speed, and Technical. By predicting your opponent's attack type and winning a Head-to-Head, you can inflict massive damage as well as greatly fill your Kinship Gauge.
Duke it out using the weapons and armor that the Monster Hunter series is known for!
Six weapon types from the familiar Monster Hunter series lineup are available in this game too. Master each of their unique characteristics and forge equipment to fit your individual playing style. Layered armor is also available, so you can hunt in style while wearing your favorite equipment.

◆ Multiplayer
In Multiplayer, you can connect with players from around the world! Team up in Co-Op Expedition Quests or face off against each other in Versus Battles.
If one of you engages a monster while out in the field, the other player can enter the fray and lend a helping hand.
Join forces with other Riders from all over the globe to search for rare eggs and take down fearsome monsters together.

◆ Downloadable Content
From hairstyles for your Rider to outfits for Ena and Navirou, there is a wide assortment of exciting downloadable content available.
You can purchase downloadable content individually or in packs. You can even get all of the available downloadable content at once for a bargain with the All-In Extra Content Pack!
Give the characters a fresh look and take your adventure to new heights!

©CAPCOM

Monster Hunter Stories Collection PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Monster Hunter Stories Collection bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

©CAPCOM

Monster Hunter Stories Collection

İki Monster Hunter Stories oyunu, tek bir koleksiyonda!

İçerik:

- Monster Hunter Stories

- Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin (Standart Sürüm)

Not: Monster Hunter Stories ve Monster Hunter Stories 2: Wings Of Ruin ayrı hâlde mevcuttur. Lütfen çifte satın alımlara dikkat et.

*Lütfen bu oyunların Monster Hunter Stories Collection ve Monster Hunter Stories Deluxe Collection olmak üzere iki pakette de mevcut olduğunu unutma.
*Bu paketi 1 Eylül 2024 Pazar 03.59'a (UTC) kadar satın alarak her iki oyunun da ayrı ayrı satın alındığında artık mevcut olmayan sınırlı bonuslarına sahip ol.

Sınırlı Bonus

Monster Hunter Stories

- Navirou'nun Kral ve Kraliçe Kıyafetlerini almak için erkenden satın al.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

- Ena'nın Kamura Kadın Kıyafetini almak için erkenden satın al.

*Bonus içerik, 01.09.2024 saat 03.59'a UTC kadar oyunu ön sipariş veren müşteriler için geçerlidir.
*Bu içerik, ileri bir tarihte ayrı olarak sunulabilir.
*Ena ve Navirou kıyafetleri tamamen kozmetik amaçlı olup karakterlerin yalnızca görünümlerini değiştirirler.

Oyun Açıklaması

Not: Monster Hunter Stories Collection ve Monster Hunter Stories Deluxe Collection paket ürünleri için iki oyunun da sınırlı bonusu, 1 Eylül 2024 (03:59 UTC) tarihine kadar paketi satın alan herkes için erişilebilir olacak.
Monster Hunter Stories, Monster Hunter dünyasını yeni ve heyecan verici yollarla genişleten bir RYO'dur! Artık canavarları avlamıyor, yetiştiriyorsun! Canavar Binicileri olarak bilinen kahramanların yer aldığı bu derinlikli hikayede canavarlarla birlikte yaşa ve onlarla ömür boyu sürecek bağlar kur.

Monster Hunter Stories serisinin tamamı Japonca ve İngilizce olarak seslendirilmiş ilk bölümü, müzik dinleyebileceğin ve kavramsal sanat eserlerini görebileceğin yeni bir müze modu gibi ek özelliklerle geri dönüyor ve Monster Hunter Stories dünyasının daha da derinlerine inmeni sağlıyor.

Hikaye:

Hikayenin kahramanı olarak geçimini canavar yetiştirerek sağlayan bir Binici köyünde dünyaya geldin. Bir Binici olarak büyürken zorlukların üstesinden gelecek ve maceraya atılmak için köyünü geride bırakacaksın. Varış noktan: Geçimlerini canavar avlayarak sağlayan Avcıların dünyası. Yaşam tarzları çok farklı olsa da Avcılarla birlikte yaşamayı ve çalışmayı öğrenmeli ve karşılığında Avcılar ile Binicilerin dünyasını birbirine daha da yakınlaştırmalısın.
Kara Felaket olarak bilinen bir felaketin ortaya çıkıp tüm dünyayı sarsması ve kanıksanmış huzurlu yaşamları altüst etmesiyle işler karanlık bir hâl alıyor... Hem Biniciler hem de Avcılar bu tehditle başa çıkmak için sınanıyorlar.
Dünyayı kurtarmanın anahtarları Kardeşlik Taşı ve onun gizli gücünün yanı sıra Binicilerin kökenlerinin uzun süredir saklanan sırrını açıklayan Redan Efsanesi hakkındaki gerçeklerdir! Destansı yolculuğun süresince bağların derinleştikçe güçlenen Kardeşliğin gerçek anlamını öğreneceksin! Arkadaşlık ve başarı dolu bir hikaye seni bekliyor. Monster Hunter Stories dünyasına doğru yola çık!

Oyun Özellikleri:

■ Monster Hunter dünyasında geçen sıra tabanlı bir RYO!
Monster Hunter Stories, aksiyon oyunlarında zorlananların bile kolayca alışabileceği stratejik bir savaş sistemi sunuyor. Güç saldırılarını, Hız saldırılarını ve Teknik saldırıları kullanarak ağır hasar vermek ve kıran kırana savaşları kazanmak için rakibinin saldırı biçimlerini tahmin et ve atlat! Becerilerini kullanmak için Kardeşlik Göstergeni geliştir veya Canavarlarının eşsiz Kardeşlik Becerilerini dene!
■ Serideki popüler canavarlar senin Canavarların olsun!
Canavar becerilerini kullanarak bölgeyi keşfet, yol üstünde bulduğun yumurtaları çatlat ve çeşitli canavarlar senin olsun! Oyunda Monster Hunter serisinden Zinogre, Nargacuga ve Lagiacrus gibi birçok popüler canavar yer alıyor.
Aracılık Ayini, Canavarlarının etkin olmayan yeteneklerini etkinleştirerek orijinal Canavarlar yetiştirmene ve güçlü düşmanlarla mücadele etmene olanak tanıyan bir ritüeldir.
■ Çevrimiçi Özellikler
Yetiştirdiğin Canavarlarla güçlü bir takım kur ve diğer oyuncularla savaşların tadını çıkar!

Yeni Özellikler:

■ Tamamı Japonca ve İngilizce olarak seslendirildi
Anlatı, tamamı Japonca ve İngilizce seslendirmelerle daha da sürükleyici!
■ Bonus Müze İçeriği
İçlerinde daha önce hiç görülmemiş eserlerin de bulunduğu 200'den fazla kavramsal sanat eserinin ve çok sayıda müzik parçasının keyfini sür. Bazı parçalar ilk kez çevresel ses ile sunuluyor!
■ Tüm güncellemeler dâhildir
Kushala Daora, Teostra ve Rajang gibi orijinal oyuna yapılan güncellemelerle eklenen tüm canavarların yanı sıra genişletilmiş oyun sonu içeriği ve ek karakter düzenleme bölümleri de bu tam pakete dâhildir!

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin Trial Version

●Notice of Change in System Requirements
As a result of NVIDIA announcing the end of support for certain GPUs from October 4, 2021, the minimum and recommended system requirements for this game have changed.
Please make sure to check the updated requirements before purchase.
About the Game
Note: For the bundle products, Monster Hunter Stories Collection and Monster Hunter Stories Deluxe Collection, the limited bonus of both titles will be available to anyone who purchases the bundle by 11:59 p.m. EDT on August 31st, 2024.
Hatch, raise, and live alongside monsters as a Monster Rider in this fun-filled RPG set in the Monster Hunter universe.

◆ Story
What you've been entrusted with could bring hope or terror…
It is the night of a festival in Mahana, the central village of Hakolo Island.
Rathalos all around the world are vanishing.
You are the grandchild of Red, whose Monstie was Guardian Ratha, the revered protector of Hakolo Island. Upon setting out to gain experience as a Rider, you encounter Ena, a Wyverian girl who once knew Red. In order to protect the egg that Guardian Ratha has entrusted her with, you decide to leave the island together.
There are strange things happening everywhere. As you try to figure out what is causing these environmental abnormalities, the egg finally hatches.
A flightless Rathalos with small wings bursts out of the egg.

◆ Go Egg Collecting and Hatch Some Monstie Travel Companions
Form bonds with monsters as you embark on a Rider's journey!
The monsters you befriend during this enthralling adventure become your loyal Monsties.
There is a diverse range of monsters that inhabit every nook and cranny of this world.
Throughout your daring escapades, you can become pals with fearsome and unique monsters such as Brachydios, Seregios, Nargacuga, Tigrex, Zinogre, Kushala Daora, and Teostra!
Find more monsters along the way and add them to your party!
Eggs can be found in Monster Dens that randomly appear in the field.
There are even some rare dens that pop up infrequently where you can get your hands on elusive monster eggs and ones that contain hard-to-find genes.
Once you have made it safely out of the Monster Den, bring the egg to the Stables and hatch it to get a new Monstie for your journey!
These are special skills that you can perform while riding a Monstie. Depending on the Monstie, you can gain an ability such as dashing, flying, or swimming.
There are also other actions that allow you to search for items more effectively when out in the field.

◆ Monstie Growth
Line up genes to level up your Monsties!
After hatching Monsties, you can strengthen them through battles and the Rite of Channeling.
The Rite of Channeling is a ritual that allows you to transfer a gene from one Monstie to another.
By doing this, you can awaken a new ability in the Monstie receiving the gene, thereby creating your own original Monstie.
During the ritual, you can choose which slot you will place the gene in. This gives you the opportunity to enhance your Monsties by awakening new skills and abilities in interesting combinations.

◆ Turn-Based Battles
Master the three attack types to gain the upper hand during turn-based battles!
The improved turn-based combat system allows you to experience the excitement of the main Monster Hunter titles while engaging in epic, strategic fights with monsters you encounter during your adventure.
There are three attack types: Power, Speed, and Technical. By predicting your opponent's attack type and winning a Head-to-Head, you can inflict massive damage as well as greatly fill your Kinship Gauge.
Duke it out using the weapons and armor that the Monster Hunter series is known for!
Six weapon types from the familiar Monster Hunter series lineup are available in this game too. Master each of their unique characteristics and forge equipment to fit your individual playing style. Layered armor is also available, so you can hunt in style while wearing your favorite equipment.

◆ Multiplayer
In Multiplayer, you can connect with players from around the world! Team up in Co-Op Expedition Quests or face off against each other in Versus Battles.
If one of you engages a monster while out in the field, the other player can enter the fray and lend a helping hand.
Join forces with other Riders from all over the globe to search for rare eggs and take down fearsome monsters together.

◆ Downloadable Content
From hairstyles for your Rider to outfits for Ena and Navirou, there is a wide assortment of exciting downloadable content available.
You can purchase downloadable content individually or in packs. You can even get all of the available downloadable content at once for a bargain with the All-In Extra Content Pack!
Give the characters a fresh look and take your adventure to new heights!

©CAPCOM

Monster Hunter Stories Collection PC Steam Satın Al - İndirimli Fiyat | eTail TR

Monster Hunter Stories Collection bilgisayar oyununu en uygun fiyatlarla resmi satıcı etail.com.tr 'den güvenle ve anında satın alabilirsiniz.

©CAPCOM