Human: Fall Flat

Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat
Human: Fall Flat

***Yılbaşı Lobisi’nde hemen şimdi arkadaşlarınıza katılın!***

Her yer beyaza büründü ve çevreden çan sesleri yükseliyor. Yılın bu büyülü zamanında Yılbaşı Lobisi Human: Fall Flat’e geri dönüyor!İster havai fişek patlatın ister yeni yıla özel buharlı trenle gezintiye çıkın. Snowboard yapın veya kızakla kayın. Kendinizi baston şekerlerin, kardan adamların ve yılbaşı ağaçlarının büyüsüne bırakın.

En fazla yedi arkadaşınızla kusursuz bir parti verip yılbaşı ruhunu yakalamak istiyorsanız kışı iliklerinize kadar hissedeceğiniz bu harikalar diyarı tam size göre!

Human: Fall Flat, havada asılı düşvari mekanlarda geçen eğlenceli bir platform oyunudur.


Her düş seviyesinde kendinizi farklı bir ortamda bulacaksınız. Köşklerden şatolara, Aztek tapınaklarından karlı dağlara, ürkütücü mekanlardan sanayi bölgelerine kadar farklı farklı ortamlar sizi bekliyor. Her seviyede kullanabileceğiniz değişik rotalar ve kusursuz tasarlanmış bulmacalar sayesinde her oynayışınızda çevreyi keşfedip zekanızı konuşturun.İnsanınızın sarsak hareketleri elbette işinizi biraz zorlaştıracak. Zıplama, tırmanma, taşıma veya sallanma çabalarınız çok komik bir şekilde sonuçlanabilir.

İnsanınız ipten veya sağlam sandığınız bir platformdan düşerse ya da bir arkadaşınız onu uçurumdan iterse telaşlanmayın. Tekrar tekrar denemeniz üzere düşvari mekanda yeniden belirecektir.

Human: Fall Flat tek veya daha da fazla eğlence için en fazla 8 kişiyle birlikte çevrimiçi oynanabilir. Düzenli olarak çıkan ücretsiz seviyeler sayesinde eğlence gitgide seviye atlıyor.

 • Ne Kadar İnsan O Kadar Kargaşa

  Bir kayayı mancınığa koymak veya duvar yıkmak için yardıma mı ihtiyacınız var? Çevrimiçi çok oyunculu modda en fazla 8 oyuncuyla bambaşka bir oyun deneyimine hazır olun.
 • Aktif Topluluk

  Human: Fall Flat benzersiz ve eğlenceli oynanışı sayesinde birçok yayıncı ve YouTuber'ın gözdesi haline gelmiş durumda. Bu oyunun videoları 600 milyondan fazla kez izlendi!
 • Kontrol Sizde

  Sizce İnsanınız ne olmak ister? İşçi, aşçı, paraşütçü, madenci, astronot veya ninja gibi birçok seçenek mevcut. Kafa, üst ve alt gövdenizi de seçip farklı renk kombinasyonlarını deneyin.
 • ÜCRETSİZ HARİKA İÇERİKLER

  Oyun çıktığından beri tamamen ücretsiz dört yepyeni seviye açıldı. Dahası da yolda. Sizce bir sonraki düşvari mekanda sizi ne gibi sürprizler bekliyor?
 • Ödüllü Oyun

  Sektörde 10'dan fazla ödül kazanmış olan Human: Fall Flat, inanılmaz sayıda oyuncunun bulunduğu eğlenceli eşli oyun moduyla müdavimlerini mutlu etmeye devam ediyor.
 • Workshop'ta Harikalar Yaratın

  Human: Fall Flat Workshop, Steam'e özel harika bir araçtır. Unity ile birlikte Workshop oyunculara, özgün Human: Fall Flat içerikleri oluşturup bunları herkesle paylaşma fırsatı sunuyor. Seviye, lobi veya dış görünüm oluşturmak size göre değilse diğer oyuncuların oluşturduklarını doğrudan Steam'den indirip keşfedebilirsiniz.