Bu sayfada basında eTail.com.tr ile ilgili yapılan haberler ve paylaşımlar ile ilgili linkleri bulabilirsiniz. 


Donanım Haber :

Eşine, dostuna, kardeşine veya kendisine listedeki oyunlardan birini almak isteyen, ancak hangisini alacağına karar veremeyenler olduğunu görür gibiyiz. Merak etmeyin, sponsorumuz eTail.com.tr üzerinden alacağınız Steam cüzdan kodlarıyla sevdiklerinize Steam bakiyesi hediye edebilir, seçimi onlara bırakabilirsiniz. eTail.com.tr’den birçok oyunu doğrudan alabileceğiniz gibi, istediğiniz tutarda Steam bakiyesi satın alarak dilediğiniz şekilde harcayabilirsiniz.


WebTekno :

Çoğu insan bilimsel bir kanıta dayanmadan bilgisayar oyunlarının zihinsel ve bedensel sorunlara yol açtığını düşünmeye devam ederken, diğer yandan bilim insanları oyunların insanlar üzerindeki etkisi üzerine araştırmalar yapıyor.

Kimilerini şaşırtacak, kimilerine ise “Ben demiştim!” dedirtecek araştırma sonuçlarını bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. İşte sizler için derlediğimiz, oyun oynamanızı ve eTail.com.tr’yi ziyaret etmenizi mantıklı kılacak 5 sebebi derledik.


Haberler.com

2021 yılının başında hayata geçen eTail.com.tr Dijital Oyun Kodu, Hediye Kartları ve Epin Ürünleri alanında hızlı bir şekilde oyunseverlerin favori alışveriş sitesi haline ulaştı.

Etail.com.tr, PUBG UC, Valorant VP, LOL RP, Zula Altın gibi Epin ürünlerini uygun fiyata eTail üzerinden satın alabilirsiniz.


eTail - Ufukta Görünen Oyunlar 2022 Ocak - Şubat
İlk blog serimiz olan Ufukta Görünen Oyunlar listesine hoş geldiniz. Yıl boyunca her ay düzenli olarak devam ettireceğimiz bu seride, yeni çıkacak ola...