Stellaris: Overlord Nedir?

Stellaris: Overlord, Stellaris oyununa ait bir genişleme paketidir. Bu paket ile Stellaris oyununuz büyüyecek, kolonileriniz gelişecek ve yepyeni özellikler sizlerle olacak.
 

Peki bu yeni pakette neler var?

Galaksiyi amiral geminizin köprüsünden veya muhteşem ana dünyanızın zengin başkentinden yönetiyor olsanız da, Overlord size aşağıdaki liderlik avantajlarını verecektir:

Stellaris: Overlord

Stellaris: Overlord

₺ 41,00 ₺ 25,75

Kuralları Cetveller Koyar:
Yeni vasallaştırma mekanikleri, yeni tebaalarınızın rolünü tanımlamanıza izin verir - ekonomik süper güçler, askeri uzmanlar ve teknolojik yaratıcılar olmak için yeni Uzman İmparatorluklar yaratın. Düzinelerce dünyanın geleceğini tanımlamak için vasallarınız arasında sözleşmeler ve anlaşmalar yapın veya talep edin ve avantajlardan yararlanın!

 

Bir Galaxy United (Senin Altında)
Yıldızlar arasında dağılmış imparatorlukları arayın ve birleştirin! Geniş galaksiyi keşfederken, gizemli kefencilerden militarist paralı askerlere ve kurnaz kurtarıcılara kadar daha benzersiz insan yerleşim bölgeleriyle karşılaşacaksınız. Karşılıklı yarar sağlayan bir ilişki kurup onların eşsiz hizmetlerini mi kazanacaksınız, yoksa onlar sizin yönetiminize zorla mı boyun eğecekler?

 

Lord Over için Beş Yeni Köken:

  • İmparatorluk Fiefdom - Şu anda sadece bir Uzman İmparatorluk olabilirsiniz, ancak bir gün galaksinin yeni bir hükümdara ihtiyacı olabilir... o siz olmanız gerekmez mi?
  • Yıldızlara Sapan - Ana dünyanızın yakınında bir Kuantum Mancınık'ın harap kalıntıları keşfedildi - insanlarınız onu tekrar çevrimiçi hale getirecek kadar zekiyse, hangi sırları açabilir?
  • Yeraltı - Türünüz yeraltı yaşamına adapte olmuş, madencilik ve arkeolojide mükemmel. Yüzeyin çok çok üzerinde sizi neyin beklediğini görün!
  • Shroud'un Öğretmenleri - Shroudwalkers olarak bilinen meraklı psionlarla temas halinde gelişen imparatorluğunuz, zihinlerini genişletmek hakkında bir iki şey öğrendi!
  • Progenitor Hive - Liderliğiniz altında, bu hivemind imparatorluğu her zamankinden daha fazlasını başarabilir… ama sizin rehberliğiniz olmadan kovan mahvolacak!
  • Geleceği Tasarlayın ve Gücünüzü Sergileyin - Teknolojinin yeni başarıları, imparatorluğunuza galakside baskın güç olmak için ihtiyaç duyduğu üstünlüğü sağlayacaktır.
  • Yörünge Halkaları, gezegenlerinizden uzaya doğru büyük güç gösterilerinde etkinizi (ve savunmanızı) yükseltecek.
  • Hyper Relays, filolarınıza her zamankinden daha hızlı bir şekilde yıldızlar arasında iradenizi uygulama yeteneği verecektir.
  • Kuantum Mancınıklar, gücünüzü yansıtırken galakside daha hızlı tepki vermenin yeni yollarını sağlar - ancak bu, filonuz için tek yönlü cesur bir yolculuktur!

Stellaris Taktikleri

Gezegen Kaynakları

Oyuncular imparatorluklarını genişletmeye başladıkça, her gezegenin kaynaklarını ayrı ayrı yönetmeye çalışmak gibi bir hata yapabilirler. Bunun yerine, gezegenlerden gelen kaynakları daha büyük bir havuzla değiş tokuş edileceğinden, oyuncular daha büyük kaynak havuzlarını yönetmelidir.
 

Düşmüş İmparatorluklar

Düşmüş İmparatorluklar, Stellaris'te hafife alınmamalıdır. Bu eski uygarlıklar bir süredir varlar ve artık erişimlerini genişletmek veya fethetmekle ilgilenmiyorlar. Yine de yıkılmış imparatorluklar çok güçlüdür ve oyuncuların bu eski filoları ele geçirmek istiyorlarsa oldukça gelişmiş olmaları gerekir.

Stellaris

Stellaris

₺ 59,00 ₺ 45,00

Oyun Ekonomisi

Oyunun ekonomik sistemi yeni oyuncular için oldukça acımasız olabilir. Nüfus ve ekonomi büyüdükçe, büyümenin gecikmeye başladığı bir duruma gelecektir. Oyuncular, eksik oldukları kaynakları satın almak için Galaktik Pazara başvurabilirler. 
 

Bilim Gemileri

Yeni DLC'lerle birlikte oyunda üçüncü bir Bilim gemisi kullanmadan düzgün bir şekilde büyümek neredeyse imkansız hale geldi. Oyuncular üçüncü gemiyi arkeoloji alanında kullanabilir. Antik Kalıntıların eklenmesiyle, bu arkeolojik gemiler ilgili alanlarda kazılar başlatabilir. Kazılar zaman alabilir, ancak oldukça ödüllendirici olabilirler. 
 

Kolonileşme

Birçok oyuncu, enerjiyi oyunda biriktirilmesi gereken bir kaynak olarak görür. Stellaris, oyuncuların hem mineralleri hem de enerjiyi yönetmesini zorlaştırır ve oyuncunun doğru dengeyi bulması uzun zaman alabilir. Eğer oyuncular bu dengeyi sağlarlarsa, kolonilerini büyütmeye çalışmalıdır.
 

LOL Meta Şampiyonları 12.8
League of Legends oyuncuları, 12.8 yaması ortaya çıktıktan sonra ormancı meta, orta koridor meta gibi konuları ve buraların şampiyonlarını merak ediyo...
Dünyada En Çok Oynanan Oyunlar 2022
Küçükten büyüğe oyunlar birçok kişiyi cezbetmekte. Dünya üzerinde boş zamanlarını değerlendirmek için oyunlara sarılan milyonlarca insanın olduğunu sö...